1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupiona konsola na allegro- uwaga !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mizi, Sierpień 16, 2012.

1. Mizi

Mizi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    wrocław
    Kupilem konsole na allegro pochodzila moze z tydzien i przestala czytac plyty
    naped rusza i odrazu staje,
    rozebralem naped aby pogladowo go obejrzec ku mojemu zaskoczeniu ktos kto przerabial ta konsole chyba wsadzil kabel z zasilaniem odwrotnie albo to kompletny amator....
    po rozebraniu napedu ujazalem takie cos:
    http://images36.fotosik.pl/237/40a84fcf8cab6d39.jpg
    http://images44.fotosik.pl/360/4f43f33e17ac094f.jpg
    http://images37.fotosik.pl/1725/49de654c303578ca.jpg
    http://images48.fotosik.pl/360/97c2724c08cacd9d.jpg
    uwazajcie od kogo kupujecie przerobione konsole....

2. Lotnik421 Xbox One

3. wasil23oki

wasil23oki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ciechanów
    Sluchaj mistrzu, jest nam wszytkim niezmiernie przykro ze takie cos cie spotkalo, ale pretense mozesz miec jedynie do siebie, dlaczego?, dlatego ze takich rzeczy jak konsole, telefony, ogolnie elektronika nie kupuje sie bez gwarancji, moze byc nawet rozruchowa, ale aby byla, teraz bardzo by ci sie przydala :), czemu teraz tak sie wymadrzam?, dkatego ze niegdys koles ******** mnie w podobny sposob, tzn. Konsolka po 2 dniach wywalila mi rroda, oczywiscie byla bez gwarancji. Kolega poruszyl tu bardzo wazna kwestie, drodzy koledzy, kupujcie konsole spraedzonych zrodel, dzis jest duzo cwaniakow, ktorzy mysla ze po obejrzeniu filmu na Tubie sa niczym panowie z serwisu, i potrafia zrobic reballing konsoli, przy pomocy suszarki i koca. Sorki za ewentualne bledy, pisalem szybko.
    Pozdrawiam Lukasz

4. mcmoore

mcmoore Banned Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    daleko
    ba. jak kupileś konsole od jednego z tych kolesi co skupują złom, robią go "na krótko", i sprzedają za grosze to się nie dziw. Na forum był (jeżeli się nie myle) temat, w którym przestrzegali przed takimi osobami.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wiesz z tym tez jest roznie bo ja pierwsza konsole kupilem uzywana, z gwarancja rozruchowa na miesiac i ona po 5 tyg wysiadla, rozmontowalem a ona miala uszkodzone ramy i zastosowana metode z gumkami wiec na miesiac starczylo, sprzedalem ja i kupilem nowke i powiedzialem sobie ze nigdy wiecej uzywanego sprzetu, wole poczekac troche i kupic nowy;)

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    przerób RGH i olej napęd

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Hehe, chyba nie wiecie co piszecie. Konsola była przerabiana metodą mra (cięcie ścieżek, zapewne liteon 93450c), stąd te ślady na elektronice. I napewno nie od tego przestał czytać płyty. Poza tym laser kosztuje kolo 35zl wiec nie ma tragedii. Tym samym Twoje oburzenie nie ma uzasadnienia ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

8. wasil23oki

wasil23oki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ciechanów
    Kolego barman, masz takie samo podejscie do sprawy co ja. Po tym jak kupilem tego zrrodowanego przegrzanego zloma, mowie sobie nigdy wiecej konsoli z allegro, teraz po zakuoie nowki jestem najszczesliwszym graczem na forum, haha ;), moj slim w.polaczeniu z rgh daje niesamowite mozliwosci ;(, pzdr. Wszystkich xbox-maniacow ;)

9. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    ten napęd jest w porządku. Długo nie było metody PMT i dump firmware'u robiło sie metodą cięcia ścieżek. To że laser padł po graniu z płyty to nic dziwnego i nie ma na to wpływu metoda ściągania klucza

10. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Dokładnie jest tak jak pisze dex. Napęd był przerabiany poprzez cięcie ścieżek dlatego tak to wygląda (kiedyś inaczej nie szło klucza wyciągnąć).
    Zamykam.

Wczytywanie...

Poleć forum