1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupiony Xbox 360 z przeróbką, jak wgrać LT 3.0?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez heniekx3, Maj 31, 2014.

1. heniekx3

heniekx3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na samym początku, witam wszystkich.
    Potrzebuję pomocy bo kupiłem od znajomego przerobioną konsole, nie wiem z jakim LT, nie działa mi BF4, COD Ghost, Far Cry 3, Shift 2. Takie ot gry sobie nagrałem, kolega gry sobie zostawił.

Moje pytania ponumeruje:
    1. Jak wgrać LT 3.0 i skąd pobrać?
    2. Jakie informacje potrzebuję, aby je wgrać? mile widziane linki, bo jestem lajkiem
    3. Poniosę ew. koszty oprócz płyt DVD?

Jedyne informacje to na razie powyższe gry, które mi nie odpala, oraz z konsoli DASH: 2.0.16547.0

Proszę o wyrozumiałość, wszystko jest dla ludzi :p
    PS. Nawet jakby było to jakieś bardziej skomplikowane to proszę pisać, bo tak czy siak chcę ją zaktualizować do 3.0 :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może po prostu źle je nagrałeś? Co Ci się wyświetla?

grubo .

4. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Najprawdopodobniej masz cichą aktualke i lt 2.0, jeżeli masz pena to pobierz z xbuca najstarsze możliwe title updatey i wgraj na pena, może zadziałać. Jeżeli to nie pomoże to niestety musisz wgrać lt 3.0, polecam serwisy, multum ich jest, maksymalna cena 50zł. Jeżeli sam to będziesz chciał zrobić to usb probe Ci będzie potrzebne, najtaniej za 30 zł dostaniesz + kupa roboty do tego.

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
Wczytywanie...

Poleć forum