1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupisz nowe kontlorery do rock band 3?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Reji, Czerwiec 27, 2010.

1. Reji

Reji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    Ostatnio zostały potwierdzone ceny nowych kontrolerów do rock band 3 w cenie same klawisze 79,99 $ w zestawie z grą kosztować będzie 129,99 $. Za gitarę Fender Mustang Pro-Guitar Controller producent zażyczył sobie 149,99 $, natomiast rozszerzenie zestawu perkusyjnego o talerze (Pro Cymbals Expansion Kit) będzie nas kosztować 39,99 $. Dokładnie tyle samo zapłacimy za przystawkę MIDI.
    Natomiast prawdziwa wypełni funkcjonalna gitara Squier Stratocaster ma kosztować150 $ (cena nie potwierdzona oficjalnie)
    aktualny kurs USD = 3,33 zł

http://www.gram.pl/news_8Q7kGuy5_Mad_Catz_ujawnia_ceny_instrumentow_do_Rock_Band_3.htmll
    Ja osobiście kupię na 100% Squier Stratocaster i jestem ciekawy waszych opinii o owych kontrolerach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. broli1991

broli1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    ja kupilbym rozszezenie do perkusji i squier stratocaster

Wczytywanie...

Poleć forum