1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno ARK Survival Evolved

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez szefol84, Styczeń 25, 2016.

1. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Witajcie mam pytanie.
    Podoba mi się gra ARK Survivsl Evolved ic hciałbym ją zakpuić.
    Pytanie jest takie jeżeli zmienię region na UK wraz z językiem i zakupię zdrapkę MS( waluta funty lub USD ) to czy bez problemu ją kupię. Wiem że gra wychodzi w czerwcu ale można już pograć wystarczy zakupić, jednak dostępna jest tylko w UK,USA .

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Odkopuję bo być może ktoś chciałby też zagrać w ARK już teraz.
    1. sprawdzamy na jakim rynku XBL gra jest dostępna ( ja kupowałem w regionie USA).
    2. Zakupujemy karty zdrapki o wartości gry( w USA to 34,99$ - mnie wyszło jakieś 172zł z ubezpieczeniem )
    3. W konsoli w ustawieniach zmieniamy język i kraj na taki jaki nas interesuje.
    4. Wbijamy kod z zakupionych kat przedpłaconych.
    5. Uzupełniamy dane rozliczeniowe( uwaga dane muszą być autentyczne)
    6. ściągamy grę i znów zmieniamy z poziomu konsoli na język polski i kraj Polska.

4. kruszkin

kruszkin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziala potwierdzone moje ark bylo brane z uk xboxlive

Wczytywanie...

Poleć forum