1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Battlefield 3 premium

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AngryPearl, Sierpień 21, 2013.

1. AngryPearl

AngryPearl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Pożyczyłem od kolegi ostatnio BF 3 z niewykorzystaną przepustką sieciową. Zainstalowałem sobie obie płyty pobrałem darmowe dodatki i była tam również przepustka sieciowa za darmo, może dlatego ze mam Golda. Gra sie bez problemowo przez neta jak i na singlu, ale zastanawiałem sie nad kupem premium ale nie wiem czy jest warto i na co zwrócić uwage przy kupnie jesli chodzi o używki, bo dokupienie premium za MSP nie wchodzi absolutnie w grę.

Pzdr

odświeżam

2. Lotnik421 Xbox One

3. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Kupno premium da ci wszystkie dostępne dodatki, kilka nowych modeli broni oraz dostęp do ekskluzywnej zawartości. Sam posiadam premium na PC i jestem z niego bardzo zadowolony :)

1 osoba to lubi.
  4. AngryPearl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A orientujesz sie może czy jak kupie używaną gre to będę mogł korzystać z dodatków ?

5. rafalgcw

rafalgcw Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupując używaną grę dostaniesz zapewne płyty ( w używanym stanie). Jeśli chodzi o premium jest on w formie elektronicznej, czyli zdrapka. Więc wątpie żebyś wyłapał gdzieś uzywane Bf 3 Premium z niewykorzystanym kodem na DLC.

1 osoba to lubi.
  6. AngryPearl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    EA zrezygnowało z Online Pass.

Dziwne pytanie. Jeżeli zamierzasz kupić wszystkie DLC to kup Premium - wyjdzie taniej niż zakup pojedyńczych DLC.

8. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Rozumiem ze taka sama polityka tyczy sie PS3?

Wyslano z mojej Toshiby AC100. :)

9. Steve Majster

Steve Majster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Tak, to samo dotyczy konsoli PS3.
    Kupno pojedyńczych DLC jest bez najmniejszego sensu ponieważ zapłacisz około 50 % więcej.
    Jeśli chodzi o premium to raczej nie ma żadnych podróbek, jeśli chcesz ich uniknać to kup w empiku, media-markt lub w jakimś sklepie internetowym zajmującym się takimi kodami.

10. pabllopl

pabllopl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Puławy
    w cenie 127zl z przesylka mozna kupic nowke sztuke battlefield premium sam ostatnio stalem sie posiadaczem tejze gry i byl to jak najbardziej trafiony zakup

11. Steve Majster

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Lecz po co kolega ma kupywać Battlefield 3 premium jesli już ma zakupioną grę Battlefield 3 ?
    Po co wydawać większe pieniądze? Jeśli może sobie kupić sam kod Premium i wyjdzie mu 50 % taniej.

12. pabllopl

pabllopl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Puławy
    z tym 50% taniej to przesadziles bo o ile sie nie myle to same kody premium jako tako na xboxa w sprzedazy nie wystepuja przynajmniej nie widzialem takiego mozna go zakupic jedynie przez xbox live co wyjdzie i tak nie wiele taniej niz by sie kupilo caly zestaw pudelkowy

13. Steve Majster

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Ja kupiłem za 70 zł zdrapkę z Battlefield 3 Premium , poszukaj na Allegro.
    PablloPL przesadziłem z 50 % ale nowość kosztuje 130 zł a ja kupiłem zdrapkę za 70 zł więc to jakieś 30 % :)

14. AngryPearl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę zle się wyraziłem bo pożyczyłem bfa i go oddałem bo kolega policzył sobie 60 zł za bfa bez Premium czyli nawet jak bym znalazł zdrapkę to i tak mi się nie oplaci.
    wiec jak ma ktoś dobra i sprawdzona ofertę to bardzo proszę o podesłanie linku

15. Steve Majster

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Więc BF3 z Premium oraz kilkoma dodatkowymi broniami dostaniesz już za 120 zł na allegro .
    Tutaj w Niemieckiej wersji językowej brał mój kolega. Myślę , że język to nie przeszkoda , bo zawsze możesz go ściągnąć osobno.
    http://allegro.pl/battlefield3-premium-edition-xbox360-nowa-folia-i3492953174.html

Wczytywanie...

Poleć forum