1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Boxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gOgonek, Grudzień 25, 2010.

1. gOgonek

gOgonek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema. A teraz mam takie pytanie. chcem kupic sobie konslole i najbadziej pasuje mi box lecz boje sie ze dam 1000zl a zaraz wypuszca nowego. niektozy pisza ze za 3-5lat ma wyjsc nowy. wiec powiedzcie za ile mniej wiecej i z skad macie te informacje.

I teraz kolejne pytanie. lepiej kupic slima czy zwyklego? czym sie roznia? bo np w ps3 w zwyklym wyskakuje blad i konsola do wywalenia. poradzcie mi ktora wersje wybrac. jbc mam 1400zl ale raczej nie chcialabym wszystkiego wydac na konsole.

Dzieki za wypowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nowy Xbox nie wyjdzie jeszcze przez spokojnie te 3 lata myślę,microsoft twierdzi że przez 5 lat.Weź Xbox 360 Slim 250GB+ fajna gierka i masz wypas.

4. gOgonek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a i jeszcze jedno. Czy na slimie i na zwyklym mozna grac na piratach? bo to tez wazne....

5. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    slim czy zwyka to kwestia tego czy chcesz konsole przerobic czy nie, roznice to desing i moze troche mniejsza awaryjnosc slima no i slim ma wifi
    zwykla przerobisz bez problemu a jezeli chodzi o slima w gre wchodzi podmiana napedu

6. gOgonek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale na slimie tez mozna grac na piratach? nie mam zamiaru przerabiac boxa. nie chce mi sie w to bawic

7. Troy1991

Troy1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lębork
    Każdą konsole musisz przerobić żeby grać na piratach. Różnica jest taka że Slima przerobienie drożej wychodzi (wymiana napędu).

8. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Weź lepiej elite nowego , jest tańszy sprawdzony, no i przeróbka jest tańsza jeżeli chciałbyś to zrobić.

9. kozaznosa

kozaznosa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kuj-pom
    jak nie masz zamiaru przerabiac to bierz slima

10. gOgonek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli co musze wymienic zeby grac na piratach? ile taki zabieg bedzie kosztowal?

11. kuba295

kuba295 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legionowo
    na starym flash napędu lt+ koło 50 - 70zł można kupić odrazu z flashem ja tak kupiłem i już mam miesiąc na nowym koło różnica jest taka że slima trzeba trochę pociąć 250 200 zł.

12. loRdRumek

loRdRumek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    A przeróbka na Slim'a pewnie wyjdzie jak rok temu na litki w następnym tygodniu :)

13. gOgonek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale xbox produkuje juz tylko slimy, wiewc wolalbym slima kupic, a co trzeba bylo by zrobic w slimie zeby go przerobic? Sory ze ciagle nowe pytania ale w pona po swietach chcem kupic konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum