1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno "cyfrowej" gry nie posiadając konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Beny89, Marzec 3, 2016.

1. Beny89

Beny89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Chciałbym koledze zrobić prezent-niespodziankę w postaci kupna gry Wiedźmina, konkretnie stąd

http://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-On...Kamienia/846033b1-9a4b-4186-a794-bd19c2531e50

I tutaj sprawa wygląda tak iż ja nie posiadam konsoli Xbox i żadnych kont do tego prócz konta na w/w stronie gdzie widnieje ta gra (konto teraz specjalnie założone). Chciałbym zrobić tak by to była dla kolegi niespodzianka a więc ja na tej stronie kupuję grę a kolega będzie mógł sobie go ściągnąć na swoją konsolę używając swojego konta. Da się jakoś zrobić? Pytam ponieważ nigdy nie miałem żadnej konsoli więc nie wiem jak dokładnie przebiega ten proces a nie chcę żeby 40zł mi przepadło. Coś w stylu że na przykład kupuję grę, otrzymuję jakiś kod i ten kod przekazuję koledze by ściągnął grę. Nie wiem jak to wygląda :)

Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To jest dodatek do Wiedźmina, a nie podstawka. W sklepie Microsoftu nie dostaje się kodów, tylko kupujesz na dane konto grę, bądź tak jak w tym przypadku dodatek. Jedynie co możesz zrobić to kupić ten dodatek na nowo założonym koncie i podarować mu konto z nim. On sobie doda konto, dodatek pobierze i będzie grał na swoim koncie w niego (o ile posiada podstawową wersję gry!), a jak nie to mu powiedz, że takie coś mu prezentujesz i zróbcie zakup na jego koncie wspólnie :)

Edit: Sama podstawka gry kosztuje 180zł... https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-O...ziki-Gon/810967a8-b286-4eef-b02a-d16bbe55f85f

Ostatnia edycja: Marzec 3, 2016
    Beny89 lubi to.
  4. Rolo89

Rolo89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    To nie jest gra tylko dodatek.

Beny89 lubi to.
  5. Beny89

Beny89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście chodziło o dodatek, nie podstawkę gdyż to posiada. Źle się wyraziłem. Czyli mam zrobić tak by na tej stronie kupić ten dodatek, dać mu maila i hasło który użyłem do logowania się na tej stronie i on z tego konta pobiera na swoją konsolę tak?

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie tak, jeżeli ma to być niespodzianka to kup ten dodatek na osobne konto i podaj mu dane do tego konta :) Tego dodatku na XO nie da się uzyskać w inny sposób jak ze sklepu MS.

Beny89 lubi to.
  7. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    opcjonalnie jak nie chcesz się bawić w zakładanie kont to kup mu po prostu zdrapkę o wartości 50zł i napisz albo powiedź mu na co ma ja przeznaczyć ;)

Beny89 lubi to.
  8. Beny89

Beny89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem. Dziękuję za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum