1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno DLC - pytania :D

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez quba 22, Wrzesień 18, 2010.

1. quba 22

quba 22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka :D

OD ok miesiąca jestem posiadaczem xboxa 360 elite z flashem ixtreme LT1.1

JEstem wielkim fanem Mafii 2 i zamierzam kupic do niej DLC na live :) , ale mam do tego kilka pytań:
    1. jak to wogóle jest z tym kupnem, czy kupic konto z MSP czy some MSP na allegro ??
    2. czy żeby pograć sobie w DLC muszę sie podłączyć do neta, czy moge uruchomić DLC offine ??
    3. mam przerobionego Xboxa więc mam ryzyko dostania bana, (załóżmy że będę musiał prz kazdym uruchomieniu DLC podłączyć się do neta, jakie jest ryzyko że dostanę bana, jak bedę podłączony tylko ok 2min dziennie ??
    4. czy zakładając konto na live jest większe ryzyko że dostane bana ?? (wiem troche głupie pytanie)
    5. nie korzystałem jeszcze z live nigdy, więc się nie znam i mam pytanko, jak sie wogóle wchodzi na live ??
    6. jak to jest z tym kupnem konta z MSP, dostaje się wtedy plik z profilem którego trzeba dać na pendrive ??
    7. powiedzmy że kupiłem same MSP i dołączyłem do live moim kontem, to wtedy moje konto zmieni się na konto xbox live, i zeby sie na nie zalogowac będę musiał być podłączony do neta ??
    8. Chyba, że n ie warto płacić 800MSP za DLC, tylko lepiej pobrać sobie profil i grę [no-jtag], ale w tedy jest wieksze prawdopodobieństwo bana tak ??
    9. Jak to w końcu jest, ile jest tych dodatków do mafii ?? (tylko jimmy's vendetta ??)

Myśle że to tyle, bardzo prosił bym o odp na wszystkie 9 pytań pliss :)

Pozdrawiam wszystkich fanów xboxa :D he he

2. Lotnik421 Xbox One

3. eloelo320

eloelo320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. konto taniej wychodzi także ja brałbym konto
    2. możesz grać offline, ale i tak musisz się połączyć z live żeby ściągnąć DLC na konsolę
    3. nikt nie jest w stanie ci oszacować jakie jest ryzyko, że dostaniesz bana :p
    4. nie rozumiem o co ci chodzi:p
    5. poszukaj na forum na pewno znajdziesz odpowiedź na to pytanie
    6. dostajesz passy do konta i je "odzyskujesz" poprzez live
    7. żeby się zalogować na konto xbox live nie musisz być podłączony do neta, aby korzystać z niego offline
    8. nie bardzo rozumiem pytanie
    9. Tak na razie jest tylko jeden dodatek

4. quba 22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    eloelo320 dziex za odp :)

To 4 pytanie to źle sformułowałem, można je pominąć :D

A w 9 chodzi mi o to, że jest taki sposób, że da sie uruchomić DLC za darmo (bez jtaga) trzeba pobrać zmodyfikowany profil uzytkownika, i DLC i wtedy (chyba) za każdym razem trzeba zalogować się na live aby grać w dodatek i z tąd wzięło się pyt 7 :), ale chyba nie warto ryzykować, i lepiej jest zapłacić te pare zł za oryginalne DLC do nie oryginalnej gry :p he he

A takie jeszsze pytanko, poszukuje routera, żebym mógł podłączyć xboxa do neta, zamiast adaptera wifi (chodzi o router z trybem klienta), mógł by ktos polecić jakiś dobry tani ?? :)

Pozdro :D

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    albo dobry albo tani. jak chcesz dobry i tani to wydasz kase x2.
    kup cos do 100zl od linksysa badz tplinka. radze brac z mysla o przyszlosci. routerow nie wymienia sie czesto. a liczba sprzetu, ktory bedziesz chcial z czasem podlaczyc napewno wzrosnie.

6. quba 22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak myślicie, czy ten model TP-LINK TL-WA501G był by dobry, bo ja mam tak, mam internet TP podłączny pod router i kablem rj-45 podpięty do pc, i mam wi-fi w całym domu, i chce dac ten nowy ruter do xboxa, zeby odbierał (po wczesniejszym skonfigurowaniu) wifi i przez kabel podpiąć do xboxa.

Czy ten router spełni swoją rolę ??

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak spełni :)

8. quba 22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    novy66 dziex za bardzo szybką odpowiedź (8min od mojego posta :D)

Pozdro wszystkim :)

Wczytywanie...

Poleć forum