1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno dysku - czy w ogóle warto?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Mexeminor, Styczeń 23, 2009.

1. Mexeminor

Mexeminor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam dylemat. Nie wiem czy warto kupować dysk do mojego Xboxa Arcade.
    Gram dość okazyjnie. Co parę dni, czasem nie włączam konsoli tydzień, zależy to od mojego "chcenia". Jeśli akurat je mam to konsolka chodzi dwa razy dziennie po 2-3 godziny. Chciałem kupić dysk, aby nie grzała się i zwiększyła się jej żywotność.

Tu pytanie do was - czy warto kupować dysk przy tak rzadkim użytkowaniu konsoli? Czy odczuje to w żywotności konsoli w przeciągu następnych czterech lat?

Z góry dzięki.

PS. W moim sigu są pewne infomacje. Jeśli ktoś by coś wiedział... ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    to zalezy... grasz na oryginałach czy kopiach? bo jak oryginały to tak napedu nie zepsują a jak grasz czasem tylko po 2-3 h to konsola az tak mocno sie nie grzeje ( zalezy jaki masz model ). Dysk sie przydaje to zapisywania sejów itd. ale od tego masz memeroke i zapewne ci starczy. Jeżeli grasz po necie w jakieś gry to niektóre gry potrzebują dysku zeby w ogole mozna było grac na live w nie.

4. Mexeminor

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam same oryginałki, konsola nie jest przerobionai i przerobiona nigdy nie będzie. Model z FALCON'em.

Gry nie odpalą na LIVE!?
    Jeśli wiesz jakie, to możesz mi pomóc w zweryfikowaniu moich obecnych i tych, które zamierzam kupić:
    Gears of War 1,2
    Forza MSport 2
    Burnout Paradise
    Army of Two
    Assasins Creed
    GTA IV

5. MPiotroV

MPiotroV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Burnout Paradise wymaga dysku do Live!

6. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    Dysk w XBOX 360 to podstawa. Jak masz okazje tanio kupić to kupuj. XBOX bez HDD to jak dobry telefon bez karty pamięci.

7. Mexeminor

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co piszecie wynika, że kupićwarto ,a nawet trzeba. W Burnouta koniecznie chce zagraćw LIVE!, a że wymaga dysku...
    Jesli macie jakies ciekawe propozycje kupna (tak jak w moim sigu) to proszę, podajcie coś ;)

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    do wielu gier wychodza tez patche (np ostatnio do GoW2) ktore usprawniaja rozgrywke sieciowa (w singlu rzadko cos zmieniaja) wiec do live raczej zakup obowiazkowy.
    dla mnie dysk jest wazny z jednego powodu - cisza ....:)

9. Mexeminor

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    #up
    Ja zawsze mam na tyle głośno puszczony dźwięk na TV ,że X'a nie słyszę ;p

LIVE! nie będę miał jeszcze długo, bo neta nie mam jak podłączyć ;(
    Z zakupem dysku się wstrzymam. Poczekam na ewentualne obniżki cen. Teraz nie jest mi on zbytnio potrzebny. Kupię GRiD'a i nie przekraczając 3-4 h dziennie nie dość ,że konsola nie złapie RRoD'a to jeszcze gra starczy mi na dobre dwa miesiące ;) Dołóżmy do tego Forzę i Burnouta...

Dzięki za pomoc ;)

Wczytywanie...

Poleć forum