1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno dysku z przerobionej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Micheallo, Styczeń 21, 2011.

1. Micheallo

Micheallo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wam. Mam takie małe pytanko. Xboksa mam już co prawda od kwietnia zeszłego roku, ale dopiero od wczoraj mam Live, więc postanowiłem kupić sobie dysk 120Gb. Tak się złożyło, że mojemu kumplowi siadł jego stary Xbox (chyba z 2006/07) i kupił sobie nowego Slima. Nowe modele nie obsługują już chyba tych starych dysków, a poza tym on ma i tak dysk 250Gb. Mogę od niego odkupić ten dysk za 120 złociszy (z tego co się orientuję to dobra cena), jednak jest jedno ale.
    Kumpel grał na tym klocu na piratach, więc trochę się boję, że mogę dostać bana. Jeśli sformatuję dysk i dopiero potem podłączę konsole do internetu to wciąż jest jakieś ryzyko? Konsola kumpla nie była nigdy zbanowana i po przerobieniu nie podłączał jej do sieci. Nie wiem też czy któreś z tych pirackich gier instalował na dysku, ale raczej nie. Proszę o pomoc, gdyż ja gram wyłącznie na oryginałach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yudixd

Yudixd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chrzanów
    Jeśli przerobiłeś konsole to mozesz dostac bana a dysk niema z tym nic wspólnego ;]
    A jezeli nie przerobiles to nie dostaniesz :p
    Poniewaz bana dostaje sie za przerobiony naped
    Pomogłem? Po lewej dziekuje ;]

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    dysk ze "starego" xboxa do slima można przełożyć tylko trzeba go z obudowy wyciągnąć
    i włożyć do nowej lub bez obudowy też można wpiąć do slima
    bana za dysk nie dostaniesz więc wepnij ,sformatuj utwórz swój profil i graj :p

5. Micheallo

Micheallo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wam za pomoc, ale mam teraz znacznie większy kłopot. Kumpel przyszedł dziś do mnie z dyskiem żeby go wcześniej podpiąć i zobaczyć czy wszystko działa zanim go od niego odkupie. Gdy wejdę w ustawienia systemu i potem w pamięć to dysk jest niby wykryty przez konsole, ale jest niesformatowany. Wszelkie próby formatowania nie skutkują - po wcześniejszym wpisaniu numeru seryjnego konsoli pojawia się pasek postępu i dobiega on do końca nie pozostawiając żadnego komunikatu. Czynność ta absolutnie nic nie zmienia i wykonywałem ją już kilkanaście razy.
    Wyczytałem na kilku forach, że to oznacza śmierć dysku. Dziwi mnie jednak to, że jeszcze tydzień temu ten sam dysk działał na mojej konsoli (kumpel chciał przerzucić swój profil, sejwy itd. na pendrive) i wszystko normalnie się z niego wczytywało. Wtedy nie byłem jeszcze podłączony do sieci i miałem stary dashboard (ten NXE). Proszę was ponownie o pomoc!

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    zobacz czy go dobrze wpiales, bo moze nie styka gdzies.

Wczytywanie...

Poleć forum