1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno dysku.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hesperide, Grudzień 25, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Witam. Mam okazje kupić dysk do konsoli. Pochodzi on z konsoli używanej (nie wiem czy przerobionej). Jeśli podepne go do swojej zrobie formata, stworze nowy profil (nie zakladalem jeszcze na niej bo nie mam ani karty ani nic) to będzie wszystko ok? Nie dostane bana albo coś bo ktoś mógł mieć przerobioną konsole? Zamierzam grać w xbox live.

2. Lotnik421 Xbox One

3. manial

manial Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bogatynia
    jesli dysk masz oryginalny, konsole nie przerobiona, to spokojnie możesz podpinac :)

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nawet jak dysk nieoryginalny to i tak nie dostaniesz bana bo nie banują za dyski

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Zbanować nie zbanują ale jakiś czas temu Microsoft wprowadził blokadę ( czy coś takiego ) na używanie nieoryginalnych dysków i kart pamięci . Nie wiem na ile jest to jeszcze aktualne ale lepiej upewnić się przed zakupem danego nieoryginalnego dysku czy karty pamięci czy będzie działać jak powinna .

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To poczytaj dokładnie a potem coś pisz. Zablokowali TYLKO nieoryginalne karty pamięci. Dysków nie i nie zamierzają

7. technic

technic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam kupiłem nie dawno używany dysk (20 GB) oryginał. Spokojnie mogłem przenieść i utworzyć całkiem nowy profil.

Po Xbox Live nie gram bo nie mam warunków ale jeżeli konsola nie przerobiona to grać raczej (a może na pewno) będziesz mógł.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum