1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Elite LT 2.0 Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loza995, Grudzień 22, 2011.

1. loza995

loza995 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Witam mam w kupnie konsolke, przerobiona LT 2.0 ale gość pisze że miała cichą aktulizacje dashborda i nie da się grać w nie które gry, daje na nia 3miechy gwarancji, jasper i moje pytanie, czy jak wyjdzie LT 3.0 bede mógł grać we wszystkie gry? I kiedy mniej więcej wyjdzie?

napęd to: LiteOn 02510c

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Konsola na 99% po fladze więc ja bym jej nie brał chyba że granie na Livie Cię nie interesuje to możesz kupić.

5. loza995

loza995 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    aha, no to dziękuje za odpowiedz. skoro flaga na 99% to jej nie biorę :p
    a mam pytanie, jeżeli kupię konsolę kupioną za granicą, z ważną gwarancją to czy ważna jest ona w polsce?

edit.

jeszcze jedno, jak już będę miał xboxa z LT 2.0, to co zrobić aby ta cicha aktulizacja nam się nie wkradła ?

Wczytywanie...

Poleć forum