Wiedza Kupno gier z Rosyjskiego Marketu XBL

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
No dobra rozumiem ale jaki wpisujesz kod jakiegoś tam regionu. Możesz mi dać jakiś przykładowy kod + region ? Jestem zielony z ruskiego i dla mnie tam są same krzaczki. Akurat regionów nie dam rady skopiować do tłumacza google. :) No i pytanie czy później mi MS nie zrobi wału i usunie tranzakcie:)
 

dar0

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam. Z tego co wyczytałem z innego tematu to usuniecie transakcji polega na zasadzie ze MS zwraca pieniądze na konto z którego wyszły. Oczywiście koszty transakcji/przelewu z twego banku przepadna. Jeśli się mylę proszę poprawę.
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie usunie... Transakcje były usuwane
No i pytanie czy później mi MS nie zrobi wału i usunie tranzakcie:)
Spokojnie, nie usunie... MS usuwał licencje z zakupionych na allegro kont, jako, że zakupów dokonywano niezgodnie z prawem i miało miejsce nadużycie karty. I tak jak pisze kolega powyżej, nawet jeśli coś takiego miałoby miejsce, co w rzeczywistości jest nierealne, ale jeśli - pieniądze za zakupioną grę wracają na konto bankowe, z którego ją zakupiono. A że podajesz prawdziwe dane karty i w dodatku swoje, nawet w razie problemów, nie będziesz stratny i odzyskasz swoje pieniądze :)
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Ok ok. Napisz mi proszę jak możesz jakiś region i kod do niego :)
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ok ok. Napisz mi proszę jak możesz jakiś region i kod do niego :)
Центральный федеральный округ 391450
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Owszem, można zmieniać ile razy się chce ale nie częściej niż raz na 3 miesiące. Tutaj masz dowód http://support.xbox.com/pl-PL/my-account/manage-account/change-region#ce06b16434714e0c9cd98bb6b77935ac
Czyli jeśli dobrze zrozumiałem: chcę kupić sobie grę np. w regionie USA. Zmieniam region na USA. Kupuję grę. Czekam trzy miesiące, aby móc zmienić język na polski ?
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie sluchaj ich ;p Nic nie zmieniasz na konsoli. Tylko zmien region domyslnej strony xbox.com na kompie, zaloguj sie dodaj dane billingowe, zmien ip na dane z danego kraju i rob zakupy. Na konsoli bez zmian region polski...
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Ja się poddaje. Dodałem kartę ale teraz wywala mi błąd PBR9002 ....
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja się poddaje. Dodałem kartę ale teraz wywala mi błąd PBR9002 ....
Z tego co sie orientuje ten blad wyskakuje jak nie zmienisz IP na rosyjskie...

P.S. Ceny wciąż spadają w dół !!! :cycusie:

Słuchajcie, a nie wiecie, czy z regionu Hong Kongu/Chin też można robić zakupy bez problemu? Car Pass do forzy 5 kosztuje tylko 90zł :D
 
Ostatnia edycja:

dar0

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mi z kolei wywala błąd PBR9012 ... Karta dodana, ip rosyjskie. :(
 

komitet

Użytkownik
Użytkownik
Mbank,płatność przeszła bez problemu
 

dar0

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pobrało Ci jakieś dodatkowe pieniądze za transakcje? Czy tylko przewalutowanie było?
 

komitet

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem resident evil revelations 2 episode 1 pobrało mi 17,36 zł.
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Mi też się udało w końcu kupić :) Program podany w postach wcześniej pomógł. Śmieszne jest to że nie pobrało mi kasy z konta jeszcze :p

Slayer myślę że bez problemu można pobrać z każdego regionu.
 

komitet

Użytkownik
Użytkownik
Mi też się udało w końcu kupić :) Program podany w postach wcześniej pomógł. Śmieszne jest to że nie pobrało mi kasy z konta jeszcze :p

Slayer myślę że bez problemu można pobrać z każdego regionu.
Z jakiego banku płaciłeś ?
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
ING.
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Prze Państwo... Robić ostatnie zakupy bo rubel ma najwyrazniej ochote isc w gore !!!
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gorzej jak im SWIFT zostanie zablokowany. ..

By TT
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gorzej jak im SWIFT zostanie zablokowany. ..

By TT
Dlatego trzeba jeszcze korzystać póki można. Ja czekam do jutra aż się promocje tygodnia zmienią i robię zakupy. W dalszym ciągu ceny idą w górę. Najniższy pułap miały w piątek 27.02
 
Ostatnia edycja:

tomek23a

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego trzeba jeszcze korzystać póki można. Ja czekam do jutra aż się promocje tygodnia zmienią i robię zakupy. W dalszym ciągu ceny idą w górę. Najniższy pułap miały w piątek 30.02
30.02 [emoji1]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom