Wiedza Kupno gier z Rosyjskiego Marketu XBL

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
No ja też coś dokupię jeżeli będzie coś dobrego:) Najlepsze jest to że gry mam za darmo bo nie pobiera mi z konta heh
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
30.02 [emoji1]
Co dobry był . Oczywiście miałem 27.02 na myśli ;P

No ja też coś dokupię jeżeli będzie coś dobrego:) Najlepsze jest to że gry mam za darmo bo nie pobiera mi z konta heh
A w kwotach zablokowanych przypadkiem tego nie masz?? Jeśli nie, to liczyłbym się z tym, że niedługo cofną Ci licencje ;P
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie nigdzie tego nie mam :) Liczę się z tym że cofną licencje dlatego ogrywam na szybko :)
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No właśnie nigdzie tego nie mam :) Liczę się z tym że cofną licencje dlatego ogrywam na szybko :)
I to jest właśnie odpowiednie podejście ;D
 

mario546

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No właśnie nigdzie tego nie mam :) Liczę się z tym że cofną licencje dlatego ogrywam na szybko :)
Nie musisz pieniądze i tak pobiorą z konta,w ING przy płatności kartą tranzakcje masz w zakładce Blokady na rachunku i po kilku dniach pieniądze zostaną pobrane.
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie musisz pieniądze i tak pobiorą z konta,w ING przy płatności kartą tranzakcje masz w zakładce Blokady na rachunku i po kilku dniach pieniądze zostaną pobrane.
Wlasnie mu o tym mowilem, ale sam widzisz, ze on twierdzi co innego ;p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mi rok temu przy płatności kartą zablokowali na karcie. Po 14 dniach bank zwrócił gotówkę po czym po 48h zabrali kasę i usunęli zwroty historii mbank/ing/pko
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi rok temu przy płatności kartą zablokowali na karcie. Po 14 dniach bank zwrócił gotówkę po czym po 48h zabrali kasę i usunęli zwroty historii mbank/ing/pko
Czemu tak? Przy zakupach z obcego regionu?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To byl inny temat płatności za granicą . Bank nie może trzymać zablokowanych pieniędzy dłużej 10 lub 14 dni po tym czasie muszą zostać odblokowane. Adresat nie dostal kasy zrobił reklamacje i ściągnęli należności.
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie tak jak mówicie. Kasa była zablokowana :)
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie tak jak mówicie. Kasa była zablokowana :)
No widzisz... Jednak nie ma tak dobrze ;p

Widzę, że jest mały problem. Co prawda zakupy u Rosjanina zrobiłem bez żadnych problemów i wszystko ładnie się pobrało... Ale czemu nie ma danych zakupów w danych billingowych. Widnieje tu tylko titanfall, którego kupiłem na polskim regionie. Gdzieś widnieją u nich te dane o zakupie? Żeby niespodzianek nie było...

Odnośnie zakupów w markecie chińskim - zapomnijcie. Za ciula wafla nie idzie karty dodać a vpn na chiny trial czy free nie znajdziecie. W sumie ciężko nawet o te płatne. A zakupy możliwe tylko z okna konsoli, więc już lipa. Na hong kongu można robić z kompa, znajdziecie trial vpn, ale niestety nie przyjmuje numeru telefonu przy danych billingowych - jaki kolwiek byście nie wpisali. Odpuściłem i wolałem dać te 6zl więcej u ruska byle by się już nie męczyć u skośnych...
 
Ostatnia edycja:

pwL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
http://iv.pl/images/68344805594365879683.jpg
Co robie nie tak ? programem z tego tematu zmieniłem IP i zmieniło bez problemu sprawdzałem jest rosyjskie kupuje przez mozille kartę dodałem dane wymyśliłem
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Zrobiłem dzisiaj test i zakupiłem Geometry Wars na rosyjskim markecie. Koszt 759 rubli skasowało mi z karty 54,36 zł. Czyli w przybliżeniu 1 rubl = 0,07 zł. Jak oszczędzić na grach? Oto przykład: Mortal Kobat X Premium kosztuje 3799 rubli ~ 266 zł a w XBL PL kosztuje 418,99 zł :bag: różnica 153 zł :wideyed::wideyed::wideyed:!

Dla ciekawski co i jak szybki tutorial:
1. Musimy posiadać kartę, która przejdzie w Rosyjskim markecie ja użyłem prepaid z bzwbk
2. Pobieramy flyvpn i uruchamiamy w wersji trial, uruchamiam i łączymy się z Moskwą
flyvpn.jpg
3. Uruchamiamy przeglądarkę i sprawdzamy czy nasze IP jest na Moskwę np. http://whatismyipaddress.com
4. Jeśli jest ok odpalmy http://www.xbox.com/Shell/ChangeLocale i zmieniamy region na RU.
5. Wchodzimy w interesującą nas grę np. https://store.xbox.com/ru-RU/Xbox-One/Bundle/Mortal-Kombat-X-Premium-Edition/53549aef-c680-46bf-ab8e-a7c87a4a6338 klikamy zielony przycisk następnie + i dodajemy kartę.
karta.jpg
6. Jeśli wszystko zostało wypełnione poprawnie gra zostanie zakupiona :stig: i zostanie wam w kieszeni 150 zł na browary :drool:

Wszystko robimy na swoim obecnym koncie XBL na ustawionym na region PL.
 
Ostatnia edycja:

pwL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi niestety nie działało jak tak robiłem jak opisałeś :) A dokładnie krok po kroku robiłem to samiutko dopiero pomogła wiadomość do supportu :)
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Co napisałeś że chcesz kupić grę z rosyjskiego marketu ??! :shoot:


A tak btw świetny tutorial !
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ej serio, na prawdę nie wiem jaki Wy macie MS market, bo ja na polskim mortal kombat premium mam za 389 a nie 418, ale to taki mały szczegół.
A poza tym ta metoda działała mi tylko za pierwszym razem, potem już nie przechodziła. Tez ludzie z supportu pomogli tak jak Pwl tyle ze mi proponowali migracje zrobić. I zadziałało :)
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
3. Uruchamiamy przeglądarkę i sprawdzamy czy nasze IP jest na Moskwę np. http://whatismyipaddress.com
4. Jeśli jest ok odpalmy http://www.xbox.com/Shell/ChangeLocale i zmieniamy region na RU.
dziwne pokazuje mi adres ip z Moskwy ale jak klikam link z punktu 4 to nie mam na liscie Rosji.



Juz wszystko wiem nazwa była napisana cyrylica ^^
 

pwL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dziwne pokazuje mi adres ip z Moskwy ale jak klikam link z punktu 4 to nie mam na liscie Rosji.
Źle patrzysz :) wybierz "Pоссия" masz pod P
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Juz dopisalem [emoji14] ale dzieki za odp. ;))
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Właśnie zakup pojawił się na bilingu karty:
PRE-PAID **************** PŁATNOSC KARTA
759.00 RUB 12.16 EUR 1 EUR=4.1918 PLN MSFT
*BILLING LUXENBOURG
Jak widać najpierw jest konwersja RUB->EUR a potem EUR->PLN. Podsumowując najlepszą opcją będzie karta walutowa EUR i zasilana EURO aby nie tracić na przewalutowaniu banku :bear:

759 RUB wyniosło 50.97 PLN
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom