1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno gier z XBL bez karty

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Czerwiec 16, 2015.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.
    Jestem świeżym posiadaczem XO więc moja wiedza na temat XBL (X360 - RGH więc XBL mi był niepotrzebny) itp jest mała. Dopiero ją zbieram dzięki Waszym sugestiom i ogólnie pomocą :).

Więc tak chciałbym zakupić np. Forza Horizon 2 Digital Edition za 114zł
    - Z tego co wiem muszę mieć GOLDA (czyli 14 dniowy trial gold nie wchodzi w grę, natomiast darmowy 30 dniowy gold TAK).

Kartę mam płatniczą z ING (z tego co wiem to nie ma jakiś problemów chyba z kartą płatniczą?) Jak ją dodatkowo chronić by przypadkiem nie było "niechcianych zakupów" ogólnie z konsoli korzystam tylko JA.

Czy da się zapłacić za wyżej wymienioną grą zdrapkami (widziałem chyba takie w sklepie..) Microsoft Xbox Live 100 zł itp?
    To normalnie wklepać tak jak wklepuje kody do aktywacji gier?

Dla mnie to nowość i nie chce czegoś spaprolić :).
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Kup 100 i 50 wbijasz normalnie i potem przy zakupie Ci się pojawia portfel z tą kasą (150zł)
    Do darmowego golda i tak kartę musisz podać ;)
    A co do bezpieczeństwa karty... Urwa stary bez paniki... W sklepie też nie płać kartą bo ktoś Ci ją zeskanuje i ogołoci.... Bez przesady szybciej ktoś Ci zeskanuje ją w nastawce w bankomacie niż ją stracisz na XBL...

4. Onicniepytaj

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja nie panikuje :D .
    Aha, czyli jak tak i tak kartę muszę podać, to mogę od razu podać moją kartę z ING i z niej wywalić tą kasę (114zł)- bez chodzenia i kupowania tych zdrapek M$ 100 i 50 zł :)

5. TheDev

TheDev Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ustaw sobie limit w serwisie transakcyjnym ING dla karty płatniczej na czas realizowania zakupu do kwoty 500 zł i później ten limit zmniejsz do 0 zł. Masz pewność, że wówczas w przyszłości nie pojawią się na karcie niechciane transakcje, np. z tytułu subskrypcji itp., gdyż bank na to nie pozwoli.

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ok jutro to obczaję bo dziś już nie mam czasu za pół godzinki praca :)

Wczytywanie...

Poleć forum