1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno GPS-a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez uszyneq, Styczeń 24, 2012.

1. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam..

Chce zakupic gps-a miedzy 5 a 7 cali..
    Polecace jakies szczegolnie?
    Co do ceny to aby byla jedna z nizszych, posiadal wejscie SD aby wgrac jakies mapy oraz aby mozna bylo odtworzyc jakis film/bajke

Zastanowila mnie jedna oferta - Tablet Manta 7 cali
    Jest to tablet na ktorym mozna odbierac GPS-a (moze jest to lepsze wyjscie niz GPS)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie kupuj tabletów z GPS bo to nie działa tak jak GPS jest dużo gorsze, poszukaj na google jakiś GPS ja ustawiałem kiedyś dla wujka GPS firmy TOM TOM i jedno co mogę powiedzieć to strasznie upierdliwy jest, ale jak już się ustawi to podobno działa dobrze.

4. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poczekaj aż w biedronce będą najtaniej wyjdzie i też to samo będzie tylko cena 3x tańsza z wgranymi mapami i y gwarancja nie ma problemu nie sprawdzaj co jest w środku.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    TomTomy są przereklamowane i cenowo nie wyglądają wspaniale.. Ja poleciłbym sprawdzić sobie na google (poczytać opinię) o Larkach. Nie są może z wysokiej półki ale są dobre. Ja mam starego Larka 35.8 (albo starszego nie dam sobie ręki obciąć) którego dostałem wraz z umową z neostrady.. odblokowałem go i sprawuje się bardzo dobrze (automapa, igo, mapamaps itp). Tylko na dzisiejsze czasy to już mały ekranik..

Dlatego polecam zainteresować się Larkami i poczytać w necie opinie na temat różnych modeli (tych nowszych) z większymi wyświetlaczami.

Osobiście też myślałem by zmienić sobie na jakiegoś innego Larka z większym ekranikiem ale jak stary nadal działa to nie będę nadaremno kasy wyrzucał, a ten stary wpełni sprawny w kącie będzie leżał :).

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Smart GPS SG710. W rtv euro agd kosztuje 199zl a ma 5", szybki procek i jest odblokowany. Obecnie najlepszy wybór.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

8. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Jako nawigacja to Automapa w komorce z androidem daje rade

Jak bedziesz chcial zabezpieczenie samochodu GPS i odciecie zapolonu sms'em to wal na PM

9. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zalezy mi na tym aby byl minimum ekran 5 cali, aby mozna bylo odblokowac i wgrac inne mapy no i fajnie by bylo gdyby mozna bylo ogladac jakies bajki (czasami jak by byla zbedna to bym wlanczal dla syna jakas bajke dla zabicia czasu)

10. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    To kup telefon z androidem. Wgrasz prawie każdą nawigacje i mapę. Potem możesz zadzwonić, zagrać, obejrzeć na tym. Koło 300/400 kupisz coś sensownie działającego.

Sent from my Lg optimus 2x.

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tez inwestowalbym w telefon/tablet.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

12. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Siema. Ja to na tych tabletach telefonach i GPS nie znam ale.... Jakiś czas temu stwierdzilem że czas kupić GPS bo często wyruszam w długie trasy. Poszukałem w allegro i na forach aby się zmieścić cenowo do 300 zł. I kupilem GPS marki Vordon. Nie pamiętam jaki model ale ma identyczne menu jak ten NAWIGACJA GPS VORDON 5' MAPY POLSKA EUROPA ODBLOKO (2062616088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Ma wejście na kartę SD bo korzystałem z niej. Był odblokowany. Od razu pobrałem i wgralem Automapę ze względu na dobrą reputację. Do tego głos Hołowczyca :D Przyznam że na początku trudno było przyzwyczić się do ekranu dotykowego bo nigdy nie używałem takiego. Ale do dnia dzisiejszego (prawie dwa lata) GPS spisuje się bardzo dobrze. 0 problemów a dodam że z samochodu go nie przynoszę. Wjęc przetrwał mrozy -20. Przy czym wsiadalem do auta i nie czekałem jak się rozgrzał trochę tylko zanim ruszyłem to podłączałem i wszystko ok. Jest ciekawa regulacja głośności. - Jak przyssawki nie działały bo od środka szyby oszroniały to za szybę go rzucałem i z samym dźwiękiem jechałem. Przyznam się że nie wiedziałem że będzie tak się spisywał bo zamówiłem go prosto z HongKongu:D
    PS. Mój tata ma MIO i szczerze jak jedzie dalej gdzieś to pożycza mój :D

13. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Laki masz rację że ładnie śmiga się x drugiej strony zawsze takiego tableta można wziąć w ręce i się pobawić . Możliwości jest nieskończenie w nim. Załóżmy że już dojechałeś i znasz drogę powrotną. Włączasz film z lektorem, aux do radia i też miło.

Sent from my Lg optimus 2x.

14. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    telefon odpada..
    tablet to bardzo chetnie..

15. Candaar

Candaar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sokołów Podlaski
    BB PlayBook + bridge + Bold 9900, czego chcieć więcej?

Wczytywanie...

Poleć forum