1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno gry przez xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dikajos, Październik 13, 2012.

1. dikajos

dikajos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zakładam ten temat bo nie mogłem znaleźć ogólnego z szybkimi pytaniami.

A pytanie dość banalne i odpowiedzi się spodziewam, ALE wydaje kasę więc chce się upewnić.

Zastanawiam się na kupnem Fallout New Vegas na xboxlive. Kupiłem już punkty i mam je na koncie. Jeśli kupię tam grę to po prostu mi się ściągnie na dysk i będę mógł w nią grać BEZ ŻADNEJ płytki? Bo to wszystkiego płytka przecież potrzebna, ale jak kupię tak elektronicznie przez livea to płyta będzie zbędna tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no chyba logiczne ze nie bedzie potrzebna plyta bo przeciez nie przysla Ci jej poczta, gra sie bedzie uruchamiala wylacznie z dysku

Wczytywanie...

Poleć forum