1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez darek2904, Marzec 3, 2014.

1. darek2904

darek2904 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! jestem tutaj pierwszy raz i mam pytanko do Wszystkich zorientowanych w tym temacie! wlasnie jutro jade po xboxa i znajomy mi mowil ze np.jak kupie gre z allegro ktora jest sciagnieta z jakiegos innego kraju to ona moze mi nie dzialac! prawda to jest ze jest takie cos czy to tylko jego wymysl jest????????? za odpowiedz z gory serdecznie dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No jeśli w NTSC to nie pójdzie .... np kupiona w USA

W Europie tylko PAL i REGION FREE działa na oryg konsoli.

4. SerekA

SerekA Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak to prawda ale PAL i NTSC powstały w temacie SERWERÓW Regionowych!
    Zależy skąd kupujesz Xklocka.Bo jeśli kupiłeś USA lub kupiłeś od kogoś kto kupił w USA to ta konsola może mieć oznaczenie NTSC (Musi mieć)
    A jeśli upujesz Konsole w naszym kraju to masz standardowo Europejskie oznaczenie PAL czyli EUROPEJSKIE.
    Więc to od zależności konsoli musisz mieć gry ale myśle że na 98% Kupisz wersje PAL:D

Pudełko gry PAL [​IMG]

Okładka NTSC

tU OKŁADKA NIE POWINNA SIĘ ZMIENIAĆ TYLKO TO OKIENKO Z NTSC,PAL!

TAK WIEĆ RADZE CELOWAĆ SIĘ PAL BO Z 40% Ludzi myli się i kupuje NTSC Ale to się żatko zdaża tak wieć KUPUJE PAL i bądź z Polakami :D

Wczytywanie...

Poleć forum