1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ShuT, Grudzień 1, 2015.

1. ShuT

ShuT Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Chciałbym się Was poradzić w sprawie kupna gry. Moja zabawa z tą konsolą zaczęła się niedawno, bo jakieś kilka dni temu. Nie do końca rozumiem funkcjonowanie konta live i gold, ale skusiłem się na GTA V. Doładowałem konto live za ok 80 euro (niżej widoczny obraz)
    Moje pytanie brzmi - czy mogę za tą gotówkę cokolwiek kupić?

sssss.PNG

2. Lotnik421 Xbox One

3. ShuT

ShuT Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Problem rozwiązany
    Na konsoli był ustawiony region polski, a na koncie xbox niemecki. Dlatego też nie widziało pieniędzy na koncie microsoft.

4. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    782
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    regionu w konsoli sie nie zmienia zostaw Polski

a zakupy zrób przez www zmianiajac region

Wczytywanie...

Poleć forum