1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno GTA San Andreas

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pacman, Październik 29, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pacman

pacman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Na stronie xboxa, możliwe jest kupno GTA San Andreas, za niecałe 15 złotych. Nie posiadam żadnych kart płatniczych, więc moje pytanie jest takie. Czy istnieje jakaś możliwość kupna tej gry bez tych kart? Np. przelewem bankowym. Mam konto w bzwbk. Tych allegrowych kart przedpłatniczych, z tymi kodami do wykorzystania, też średnio chcę kupować. Najtańsza, jest za 50zł, a mi aż tyle nie potrzebne ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Innego sposobu nie ma niż karta kredytowa czy zdrapka ;) Gdyby były możliwe normalne przelewy to zdrapki nie miałby bytu, bo każdy by sobie doładował tyle ile potrzebuje :)

4. pacman

pacman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To zostaje mi wydanie 30zł więcej niż potrzebuję? :v Świetna polityka. Dzięki za odpowiedź ;)

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No niestety. Ja się pocieszam tym, że zdążyłam w apce z allegro złapać kupon na 20zł upustu to dam 30, a nie 50.. :D zawsze to coś! Ale teraz już tego kuponu nie ma, bo się skończył czas aktywacji.

6. HardCore0

HardCore0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze, Poland
    Ja właśnie godzinę temu zakupiłem na keye.pl karte przedpłatnicza 50 zł też by tylko GTA SA ściągnąć :p Na wydanie reszty pieniedzy tez sie pewnie znajdzie coś do kupienia jak już są wklepane do konsoli :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum