1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupno ihasa

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez wojcislas, Sierpień 22, 2013.

1. wojcislas

wojcislas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!!! Tak jak w temacie chciałbym kupić nagrywarkę ihas, znalazłem coś takiego w komputroniku, co o nich sądzicie?? Lite-ON DVD+/-RW IHAS120-04 bulk black (Serial ATA, bez oprogramowania) - Sprzęt komputerowy - Komputronik notebooki, komputery i elektronika Lite-ON Super AllWrite DVD+/-RW iHAS124-19 bulk black (Serial ATA) - Sprzęt komputerowy - Komputronik notebooki, komputery i elektronika

//Przenoszę do odpowiedniego działu.
    na przyszłość nie zakładaj kilku tematów o tej samej treści tylko jeśli nie jesteś czegoś pewien zostaw go i poproś o przeniesienie, ktoś z moderacji na pewno zareaguje
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. marekincognito

marekincognito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnik, Lublin
    Nie lepiej kupić Ci na allegro nagrywarkę z wgranym już oprogramowaniem? Ja tak zrobiłem, mam paragon + 2 lata gwarancji u sprzedawcy i nie musiałem sam bawić się w jej "przerabianie" :)

4. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jakaś z rev b poszukaj ta będzie napewno z c lub d. I będziesz musiał używać programu paytools i verbatimów.

Wczytywanie...