1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupno kierownicy - proszę o poradę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez baton_dk, Listopad 20, 2010.

1. baton_dk

baton_dk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Tak jak w temacie, chcę zakupić kierownicę do X360'ki, tylko jaką? Wiem, że oprócz Logitech DriveFX pasuje jeszcze Mad Catz. Czy ma to znaczenie jaką kupie, czy każda która ma usb będzie działać, czy musi być dedykowana? Proszę , doradźcie coś

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kago

Kago Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. ciupciak

ciupciak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    doradzam logitecha, kierownica za 300 zł wypas!

5. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie bierz Mad Catz'a . brat miał i sprzedał. Nie dało się grać, malutka, żeby lekko skręcić musisz kręcić prawie na maxa. Logitech nie wiem czy jest wart tej ceny jak już to lepiej microsoftu kupić. Logitech na wakacje w tamtym roku kosztował 90zł 0o.

6. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam logitecha i naprawde dobrze sie nią prowadzi wszystko z nia OK bije na łeb tego catz...

7. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Ja też obecnie poszukuje kierownicy najbardziej interesują mnie jakieś z microsoftu wydaje mi się że dobrze optamilizują pod własną konsole, chyba że się myle.
    Tylko żeby cena była w granicach 130zł.

8. kubek

kubek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. clinic121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Ja raczej na ebayu kupuje bo mało kto na allegro ma wysyłke za granice.

A jakieś nie oficjalne to jakie polecacie?

10. maniekcramp

maniekcramp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    "Logitech na wakacje w tamtym roku kosztował 90zł 0o.". ty chyba patrzyłeś kierownice na PC :D

11. punxhc

punxhc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Logitech kosztował w tym roku jeszcze ok 130-150zł nówka na Allegro. Ale wyszły, tak samo jak MS. To jedyne dwa modele w które warto inwestować. Osobiście mam MS i jest ok, choć ma delikatne luzy i wykonanie jest takie sobie (no G25 to to nie jest ;) ). Ceny też kosmiczne, używane na Allegro chodzą faktycznie po 400-500zł, a jeszcze rok temu nówki były bodaj po około 350-400zł. Cały świat ma ten problem, z nieiwadomych przyczyn MS i Logitech nie robią już kierownic do 360. A pasują tylko dedykowane kierownice (czyli łacznie jakieś 5 modeli z czego 3 to w sumie porażka). Pewnie to 'zasługa' promowania kinnect'a, ale i tak to dziwne że przy tylu grach 'wyścigowych' typu flagowej Forzy3, dla X'a nie ma obecnie dobrej kierownicy w ofercie.
    Logitech Drive FX nie ma FF (ma go tylko kiera MS), ale też ma w miarę dobre recenzje. Trzeba polować na Allegro, innej opcji w tej chwili nie ma. W UK jest jeszcze parę modeli w sklepach po ok 60-70 funtów ale bardzo trudno trafić.

12. clinic121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Myślę że ten Logitech narazie mi starczy (nie posiadam nawet 1 dobrej gry wyścigowej dopiero zamierzam kupić forze i kierownice naraz) więc nie będę miał jakiegoś porównania.
    Pamietam jak za młodego grałem na kierownicy to miało taką skrzynie biegów do góry i na dół było to całkiem fajne, tak można było się wczuć, ten logitech też coś takiego ma ??

ps: Co to jest te FF które pisałeś że Logitech nie posiada??

13. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ehh pamiętam jak kupowałem Logitechy NOWE za 90zł :] a potem sprzedałem za ponad 200zł :p Teraz żałuję, że jednej sobie nie zostawiłem..

Wg mnie bierz Logitech - choć ja teraz 300zł za to bym nie dał

14. clinic121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
  15. punxhc

punxhc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Logitech DriveFX nie ma FF = force feedback, a to bardzo istotna wada. Axial Feedback w DriveFX to tylko trochę lepsze wibracje. Zmiana biegów tylko łopatkami pod kierownicą, zarówno w DriveFX jak i kierownicy MS. Do grania w F1 idealne ;)
    Na kolanach Logitecha nie da się trzymać (nie jest przystosowany). Teoretycznie można trzymać tak kierownicę MS bo jest do tego zaprojektowana, ale dla mnie to jakieś nieporozumienie, masakrycznie niestabilne i niewygodne.

16. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
    Kup sprawdzonego Logitecha. pzdr

17. clinic121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Kupie raczej tego Logitecha nie jest to G27 ale narazie mi wystarczy, M$ pewnie specjalnie nie dało pozwolenia logitechowi na wydanie lepszych kierownic żeby zarobić na swojej..., Sony nie ma tego problemu.

18. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miałem madcatz, brat pisał o mnie i mojej kierownicy wcześniej. Sprzedałem - no cóż, ale teraz żałuję.
    W CD-ACTION miała chyba pierwsze miejsce, o ile ktoś czyta to widział. Teraz dużo osób drożej sprzedaje, bo wiele-wiele kupuje.

Wczytywanie...

Poleć forum