1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno kinecta

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez Wojtek230492, Czerwiec 24, 2011.

1. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Witam. Chcialem sie was poradzic bo zastanawiam sie nad kupnem kinecta tylko niewiem czy kupic czy nie. Jaka jest z tym zabawa idzie sie wyszalac wiecie o co chodzi bo obecnie jestem w irlandii i tu w sklepie koszt chyba 150 euro to drogo czy nie bo na allegro widzialem za 400zl tylko niewiem czy tak jest zasilacz bo ogolnie mam xboxa fat

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    do fata kinecta boxa kupisz i masz w zestawie kabel zasilajacy jesli chodzi o samego kinecta nie ma za duzo gier jeszcze zabawa jest ale sie szybko nudzi ale jak okazja czemu by nie kupic przyda sie jak sie troszke rozwinie technologia ja tak 7/10 oceniam kinecta

4. Cerebralkiller0

Cerebralkiller0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    podobno mają wyjść niezłe gry jak star wars kinet lub fable

5. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Star wars kinect to bedzie gowno. Ale ogolnie kinect jest fajny. Kupilem dwa tygodnie temu i jeszcze mi sie nie znudzil. Co chwile ktos wpada i gramy razem. Kolezanki tez sie zalapaly. Polecam ;)

6. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    to daleki project ale kinect sport czy ta bijatyka co jest dostepna na jakis czas tez starcza:) fajne gry pewnie beda ale narazie malo troszke jest ale kupic sie oplaca jak sie ma za co i nie jest to problem

7. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Jezeli star wars ma wyjsc taki jak to zaprezentowali na e3 to ja dziekuje...
    1 gra mi sie spodobala jednak na kinecta na targach. Nie pamietam tytulu ale w owej grze skladalo sie "wlasno recznie" dany pistolet czy karabin (bron) a potem moznabylo przystapic do krotkiej degustacji sily skonstruowanego urzadzenia oraz jego celnosci. - ta gra bedzie ciekawa.

co do kinecta sam jestem na dniach kupna tego cacka. 390 zl w sklepach (nowy) .. wiec porownujac z cena w dniu premiery (690zl) - to sie oplaca. cena duzo juz nie zejdzie (mysle ze max do 350 zl za nowego w sklpeie - uzywki po 250? 300... ale na to trzebbabedzie poczekac z 1-2 miesiace )wiec jezeli kupywac to nie ma na co czekac tak naprawde. Niezle tytuly juz niebawem.

Boje sie tylko jednego. ze pogram miesiac i kinect bedzie sluzyl jako ozdoba z ktorej co tydzien bedzie trzeba zcierac kurz.

edit:

jeszcze przypomniala mi sie jedna gra - Personal Trainer. - ta gre pobiore jezeli pojawi sie w necie (a juz niebawem.. jutro lub po jutrze.) .. ale to rzecz gustu czy to sie komu spodoba. niby fajny bajer pocwiczyc z wirtualnym trenerem w cos z czym sie nie mialo nigdy do czynienia - sztukami walki (pewnie starczy zaledwie na kilka godzin grania :( )

8. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Co do ceny to 150euro za nowy to jak najbardziej normalna cena (od poczatku sie trzyma), ale chyba lepiej pomyslec nad uzywanym bo jak klolega wspomnial "szybko sie nudzi" wiec mozna ciekawe oferty upolowac na allegro albo ebay-u. A z opinia to najlepiej sam sobie wyrobisz jak juz kupisz, poniewaz cena kinekta nie spada to jak ci sie nie spodoba, bez problemu sprzedasz bez wiekszej straty.

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    fakt faktem ze sie nudzi szybko ale pograc mozna zabawa na wiele godzin jak komus sie cos spodoba jest w czym wybierac ale zeby super jeszcze duzo beda musieli nad tym popracowac :)

10. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Niewiem zastanowie sie co do kupna ale duzo mi powiedzieliscie na ten temat i teraz musze sie zastanowic zeby nie kupic i zeby nie lezalo. Dzieki wielkie jak by ktos mial jakas ciekawa oferte z kinectem to moze sie odezwac na gg czy na PW

Wczytywanie...

Poleć forum