1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupno komputera

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez Border, Marzec 25, 2012.

1. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam zamiar kupic nowy komp bo starego juz mam 10 lat . a wiec niech mi ktos doradzi jakie wybrac czesci tak do 1600zl sama paka. Tak zeby pograc w najnowsze gry :]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mam xboxa 360 ale na granie nie mam okazji bo ciagle tv jest zajety zreszta wole kompa bardziej mi sie przyda wiec niech mi ktos doradzi

4. bigipl

bigipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Kolega bigipl, nie ma racji.
    Ten komputer nie posiada dysku twardego. Poza tym, oprócz karty graficznej nic ciekawego nie posiada, procesor oparty o nową technologie Buldożer AMD nie nadaje się do gier w ogóle.
    1600zł na samego blaszaka ? Tzn. mysz, klawe, monitor itd. masz ?

6. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zależy jeszcze sporo od tego, czy potrzebujesz dużo złącz na płycie głównej, masz zamiar podkręcać sprzęt i tak dalej, bo tego nie napisałeś ;)

Edit: Co do bigipl - zamiast tego Buldożera lepiej zainwestować w Phenom'a 955 / 960T BE i dobre chłodzenie, co daje znacznie większą wydajność w grach... (i spore możliwości OC)

@Down(Dante41k) - Do kogo bijesz?

7. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Tak, jeszcze kolego daj nam złoty środek na uruchamianie aplikacji użytkowych przeznaczonych na PC na konsoli i wszyscy będziemy kupować konsole zamiast komputerów.

Za 1600 coś tam do gier zbudujesz, ale raczej składaj części samemu dobierając takie które do siebie pasują, nie kupuj nigdy już złożonych komputerów bo pchają do nich przeważnie to co nie schodzi, żeby naiwni się nabrali.

8. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Myśl przyszłościowo. Lepiej jeszcze trochę pozbierać i zakupić lepszego kompa który starczy na dłużej do nowych gier.
    Miałem paru znajomych którzy kupowali nowe kompy bo były tanie i był płacz bo nowe gry nie działały dobrze, nie mówiąc już co było rok później.
    Więc po roku znowu kupił nowego już lepszego kompa. Jest takie powiedzenie "oszczędny dwa razy traci".

Oczywiście możesz kupić taki zestaw, żeby stanowił bazę dla przyszłych ulepszeń, i co np. rok wymieniać jedną z części na nowszą.

Sprawdź również konfigurator na tej stronie, możesz sam złożyć komputer z wybranych części i zobaczyć ile to Ciebie wyniesie
    Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika

9. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    się konsolke opłaca zainwestować ,za 1600zl to pograsz może na medium i za rok musisz znowu kupować ,tak około 2500zl można sensowny sprzęt kupić o ile sam go poskładasz i wybierac części z różnych sklepów gdzie taniej:)jak nie to zostaje się do mediamarkt przejechać mają gotowe ale nie tanio

10. Dethmold

Dethmold Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gotowców z Allegro nie opłaca się brać , bo zazwyczaj nieźle jadą po kosztach . Sprawdź sobie tą konfigurację :
    Zestawy komputerowe na Marzec 2012 | PurePC.pl Jest trochę ponad twój budżet ale sprzęt wydajny i jest możliwość późniejszej modernizacji. ;)

11. Fangos77

Fangos77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zajrzyj w dzial sprzedam, mam fajnego PC za okolo 1500zl

12. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Nigdy ale przenigdy nie kupuj calaków na allegro. Lepiej kupić na częsci .

13. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Ja bym na twoim miejscu doradzić sie kolegi, który sie zna i samemu sobie go złożyc, a na pewno nie kupywać całego kompa ;)

Wczytywanie...

Poleć forum