1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli dla syna..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez uszyneq, Grudzień 7, 2011.

1. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam..

Chcialbym dla syna (4,5 roku) kupic konsole.

Xbox 360 odpada bo juz w domu jest..
    Myslalem nad PSP ale boje sie ze zaraz upusci itp itd i bedzie po konsoli. W stacjonarnej konsoli moze popsuc tylko pada a to koszt 50zl a nie konsoli 500zl
    PS2 jest tanie ale raczej odpada z powodu starych gier ale z drugiej strony tanich. Troche to przestarzała konsola..
    Nintendo Wii ta konsola najbardziej mi pasuje poniewaz wiekszosc gier ma dla dzieci, mozna pogracna padzie jak i na tych wi kontrolerach. Podobaja mu sie takie gry jak mario itp
    PS3 odpada bo nie bede dla dziecka pompowac po 200zl w gry.. (i tu koniec tematu)

Macie jakies pomysly ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    ja na Twoim miejscu bralbym wii. taka familijna;) a dziecko sie porusza

Wysłano z GT-I9000 z użyciem Tapatalk

4. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    czarne czy białe ? czym sie róznia ? tylko kolorem?

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    A może Kinecta dokup? Na to praktycznie tylko dziecięce gry są, no i jak wspomniałeś dzieciak się 'porusza' troche :)

6. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Na twoim miejscu nie skreślałbym PS2 całkowicie. Konsola swoje lata ma, aczkolwiek biblioteka gier jest znakomita. Pytanie tylko, czy te gry są odpowiednie dla dzieci w wieku 4 lat. Jednak skoro piszesz, że twoje dziecko lubi gry w stylu Mario, to wydaje mi się, że konsola Nintendo będzie miała największe powodzenie. Dla syna będzie to zapewne fajna zabawa, poskakać przed telewizorem. Na koniec zostaje ewentualnie Kinect. Jednak nie orientuję się co do gier na niego, tak więc ciężko mi coś tutaj powiedzieć.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A w jakim wieku dziecko? Na PS2 za dużo gier po polsku nie ma... nie wiem jak z wii. Chociaż ja bym był za kupnem Kinecta, achievementy młody by Ci wbijał :D

8. druteron

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Kuźwa, czytaj ze zrozumieniem - 4 lata - słownie cztery

9. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kinecta to sam planuje kupic jakos po nowym roku - wtedy bedziemy bawic sie razem (narazie zbieram gry - kolekcja liczy juz 27 gier)
    lecz chodzi mi bardziej o konsole poniewaz w glownym pokoju mam xboxa i nie zawsze jest wolny tv (raz gram, raz ogldam tv, raz zona cos oglda itp a oddzielna konsola bylaby u malego w pokoju na jego tv - wiecej nie musialby prosic i czekac az tv sie zwolni..

PS2 jest tanie i ma tanie gry ... kolekcja gier jest duza lecz to wszystko stare tytuły a np. na WII gry wychodza dalej i pewnie jeszcze troche wyjdzie..

10. Al Capone

Al Capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  11. weba

weba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nieźle., nie mnie to oceniać ale "nie musiałby prosić" czekać czy co tam jeszcze i kiedy chce to sobie gra. Ahh to cudowne dzieciństwo. Aż się cieszę ze nie mam na tyle kasy aby kupić małemu osobną konsole a poruszać top może się na dworze z kolegami przy piłce albo nie długo na śniegu. Ale jak top napisałem nie mnie to oceniać. Sory za offtop

12. druteron

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock

Z tego co piszesz wynika, że WII będzie najlepszym wyborem. Czteroletnie dziecko nie usiedzi długo w jednym miejscu i nie skupi się na fabule, która w większości gier i tak jest po angielsku. Przy tej konsoli twój syn będzie miał szansę fajnie się pobawić, a głównie o to tutaj chodzi. Zajmie się akcją na ekranie, a nie czytaniem kolejnych linijek tekstu.

13. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    weba
    Nie o to mi chodzilo ze bedzie grac kiedy bedzie chcial tylko ze jak dam mu pograc to juz tv bedzie zablokowany.
    Tak bedzie mial swoja konsole i bedzie mogl zagrac swobodnie kiedy mu pozwole a druga odoba bedzie mogla np. cos oglądnąć.
    Chodzi mi o wygode dla kazdego uzytkownika w moim domu. (Przyjda znajomi na kawe z dziecmi to pujda se troche pograc u małego a tu swobodnie dorosli pogadaja)

Na pierwszym miejscu zawsze bedzie nauka, nastepnie zabawa z rowiesnikami a gra to tylko dodatek aby mu umilic zycie.
    Bardzo lubi grac w piłke i jezdzic na rowerze wiec napewno tego nie odsunie na bok.

P.S. Ten temat zalozylem aby ktos pomogl mi wybrac konsole a nie mnie pouczac bo to nie jest zgodne z zapytaniem w temacie !!

druteron
    CHyba wlasnie sie skusze na WII - widzialem tam duzo gier wlasnie przeznaczonych dla dzieci oraz gry do zabawy z wi kontrolerami (90%)

14. druteron

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    W takim razie życzę trafnej decyzji i mam nadzieję, że choć trochę pomogłem w wyborze :)

15. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Popieram w pełni. Nie lepiej kupić maluchowi klocki czy jakąś bajkę ?
    kup mu WII ale żebyś się nie zdziwił za 15 lat jak przyjdzie Ci 'podziękować'..
    ja może jestem młody i głupi ale na pewno nie jestem do tego stopnia nieodpowiedzialny żeby kupować 4 letniemu dziecku konsolę w prezencie.
    Jak on ma 4 lata i JUŻ w takim wieku dostanie konsolę w prezencie to co ty mu kupisz na komunię?

16. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    rakiete

Odpowiadaj ma pytanie Prosze Cie ktore zadalem w temacie..

17. druteron

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Przede wszystkim nie bagatelizujmy sprawy. Ja swoją pierwszą konsolę (jeżeli jeszcze można nazwać tak Atari) dostałem też w bardzo młodym wieku. Obecnie nie mam o to do swoich rodziców żadnej pretensji, jestem Im wdzięczny za to, że mogłem już wtedy poznawać świat wirtualnej rozrywki. Logiczne jest przecież, że rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka, a jeżeli kogoś stać na takie prezenty, to już jest tylko i wyłącznie jego sprawa. Autor tematu nie prosi was o rady w wychowywaniu swojej pociechy, tylko o pomoc w wyborze konsoli. Będziecie mieli swoje dzieci, to postąpicie wg. swojego sumienia.

18. weba

weba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja swoją pierwsza konsole kupiłem za swoje pieniądze 4 lata temu w wieku 25 lat za swoje pieniądze a było to psp ;) od czerwca odkąd mam galaxy s psp sprzedałem bo na androidzie lepsze gry niż na umierającym psp. Xboxa kupiłem dwa lata temu. Wcześniej nie potrzebowałem konsoli bo były ciekawsze zajęcia :)
    Wracając do tematu to w pierwszej kolejności wii a następnie kinect. ale decyzja idź należy do ciebie. pamiętaj ze przy wii istnieje ryzyko rzucenia kontrolerem w tv ;)

19. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć,

Rakieta - fenomenalna odpowiedź i nie ma co bagatelizować, może się młody zainteresować, a potem już tylko NASA, Nagroda Nobla, etc. :)
    Kolega zapytał jaką konsolę kupić synkowi, a nie jak go wychowywać. W tym aspekcie z pewnością sam sobie doskonale radzi. Sam widziałem wielokrotnie jak takie skrzaty świetnie sobie radzą z konsolami i najczęściej było to WII, ewentualnie PS2.

20. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    weba
    dlatego chce odrazu dokupic mu pada.
    troche czasami daje mu posmigac na xboxie i padem operuje swietnie wiec chyba bardziej mu przypadnie pad do wii niz te kontrolery (oczywiscie nie wszystkie gry na padzie chodza ale glownie chodzi mi o spidermana, nfs, mario itp)

21. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Uszyneq, moim skromnym wydaje mi się, proponuję, że WII będzie najciekawsze dla brzdąca. Mario, Zelda... czasem żałuję że tych tytułów nie ma na naszych konsolach i już Ci zazdroszczę pretekstu posiadania tej konsoli dla pogrania w te gry ;-)

Wczytywanie...

Poleć forum