1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli - jasper/slim, jaka awaryjność

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kolar, Listopad 18, 2012.

1. Kolar

Kolar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, wiem że tematy były wałkowane setki razy na tym forum, lecz najlepiej samemu zapytać się raz jeszcze. :)

Na święta mam zamiar sprawić sobie xboxa, więc mam pare pytań jako nowy nabywca tej konsoli.

Opłaca się iść do media expertu i kupić pierwszą lepszą konsolę z kinectem, dyskiem 250gb oraz 2x pad ?
    Co do awaryjności - jasper a slim to jest to samo ? (czytałem porównania na forum), czy slim jest w 100% zabezpieczona przed rrodem ?
    I jeszcze jedno pytanie, powiedzmy że przerobię sobie konsolę, stracę gwarancję i jeśli będę chciał zagrać przez live i dostane bana, to ten ban jest tylko i wyłącznie na live tak ? Nie blokuje on konsoli ?

Z góry dzięki za odpowiedź. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ethernet

Ethernet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ban blokuje tylko granie na live, reszta jest to samo,
    wydaje mi sie ze zawsze jest mozliwosc rroda, tylko w jasperze i vahalla(slim) ta prawdopodobnosc zostala zmniejszona do 0
    No kazdy kupuje konsole na tyle ile chce kasy wydac :D

4. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak pójdziesz do media expertu i kupisz pierwszą lepszą to jej nie przerobisz,szukaj do 08-2011. Awaryjność podobna z naciskiem na jaspera,na slimie też zdarzają się przypadki czerwonej diody,chyba wszystkie to niedopatrzenia produkcyjne lub uszkodzenie przy grzebaniu w bebechach. Jasper też jest podatny na rroda,większe prawdopodobieństwo stoi po jego stronie,jednak jest znikome. Ban blokuje dostęp do netu,jednak daaawno nie było bana z tego co wiem. Powiedz ile masz do przeznaczenia pieniędzy.

5. Kolar

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    1100 - 1200zł. Do Grudnia i tak oferty się zmienią dlatego teraz nie patrze i nie szukam tylko czytam na forum jakie są problemy z xboxem i tego typu tematy.

6. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak będziesz chciał przerobioną ,to bez problemu kupisz Slima z rgh,dwa pady i pojemny dysk. Jak nie chcesz przerabiać to celuj tak jak piszesz w slima 250GB z dwoma padami i grami. Wyrwiesz też slima i używkę kinecta jak będziesz chciał. :) Są setki możliwości konfiguracji. Nowy xbox slim jest już w sklepach na allegro za ~650zł,dyski 250gb za ~189zł,używane kinecty za 290zł widziałem. ;)

7. Kolar

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A jak bym kupił xboxa slim, 4GB i dokupił HDD 250GB to na czym to polega ? Dysk podpina się pod USB czy wkłada się go tak samo jak do konsoli z 250GB ?

8. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    To zależy już od Twojego HDD na USB to konsola wykrywa tylko 32GB, jeżeli masz takiego Slima kupujesz dysk kombatybilny 2.5 na SATA i podpinasz tam gdzie oryginalnie się wsadza dysk. W białym (FAT) jest więcej roboty bo trzeba kombinować z tą kieszenią itp. Pozdrawiam, Malan.

9. Kolar

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To zdecyduję się na xboxa slimke + 2 pady + kinect i do tego dokupię HDD 250GB, opłacalne ? Czy może od razu kupić slimke z 250GB ? To chyba nie ma różnicy prócz cena ?

10. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Kupno konsoli - jasper/slim, jaka awaryjność

Zawsze można hdd kupić 2.5 WD a potem pod xboxa skonfigorować jak już tak wykombinujesz żeby było taniej.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

11. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Teraz 250gb do slimek to 189zł,konsola 649zł w sklepie z wysyłką. Wychodzi to samo,chyba że poszukasz tak jak ja wd1200bevs,czasami po 50zł na allegro 100% sprawne. Gry instalują się szybko i działają bezproblemowo.

12. Kolar

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A jeżeli nie będę miał przerobionej konsoli i nagram grę z oryginalnej płytki na dysk, to będę mógł tę grę odtwarzać z dysku nie używając płyty czy jak ?

13. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Płyta musi być w napędzie,tylko się nie kręci,a w nowszych tytułach kręci się może kilka minut,czsami w trakcie gry obróci na grach z zabezpieczeniem CIV. Jest tona pewno ogromne odciążenie lasera.

14. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Ja bym powiedział tak: Jeśli Jaspera owinął byś kocem to dostał by rroda. W Slimie jest to prawie że niemożliwe.

15. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Odp: Kupno konsoli - jasper/slim, jaka awaryjność

Tak, bo inaczej laser padnie po 4 godzinach...

Ty chyba zapomniałeś erę PSX/PS2/X360(2007-2005)

Co nie znaczy że nie możesz go zepsuć/ugotować.

Sent from my new Samsung Galaxy SIII

Wczytywanie...

Poleć forum