1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli Microsoft Xbox!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rabarbar21, Styczeń 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. rabarbar21

rabarbar21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    chciałbym kupić działającą konsolę Microsoft Xbox (1-szą wersję). Z racji tego, że nie mogę wrzucić zapytania w dziale "Giełda-Kupię" robię to tu. Może ktoś ma jakieś oferty??? Najlepiej jeśli to będzie sama konsola, bez dodatków. Pady, gry mam po poprzedniej konsoli, która padła. Zależy mi na jak najniższej cenie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    a po co Ci Xbox one? ;] nie lepiej zainwestować x360? no chyba, że do odpalania filmów i muzy, ale od tego jest tez komp ;]

4. rabarbar21

rabarbar21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rzadko pogrywam a mam trochę pozostałości po starym X-sie więc chciałem dokupić samą konsolę. Poza tym nie mam porządnego telewizora żeby grać w jakości HD...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum