1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli. Pare pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MisiekBo, Czerwiec 19, 2012.

1. MisiekBo

MisiekBo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. Jaka wersje mi polecacie na pierwszą konsole? myslałem o elite ale ciężko coś wyrwać w dobrej cenie
    2. Czy mozna podlaczyc zwykły dysk zewnetrzny do xbx? taki 200GB naprzykład? i czy mozna na niego instalować gry?
    3. Czy po przeróbce wszystkie gry bedą mi śmigać? czy to też zależy od przeróbki?
    4. Jak robić aktualizacje po przerobce?
    5. Można samemu nagrywać sobie gry na XBX po przeróbce? czy wymaga to jakiejś wyjątkowej nagrywarki?

chce wydać coś w przedziale 300-500 jeśli jednak bedzie to 500 to chciałbym mieć w tym 2xpad i dysk, chociaz 60GB.

podkreslam, ze nie zalezy mi na grze w XL. chce miec konsole by pograc z kumplami w fife i fife str. + samotne wieczory z wiedzminem ; )

2. Lotnik421 Xbox One

3. MisiekBo

MisiekBo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
  5. MisiekBo

MisiekBo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    można to w jakiś sposob usunac?

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    albo to informacja dla rodziców ,że jest taka opcja:) albo koles założył taką blokade i nie wie jak to zdjąć.

7. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    1.FAT z płytą główną JASPER albo Xbox Slim
    2.Można,trzeba mieć do tego zrobione RGH w konsoli.
    3.Jeżeli masz Przeróbkę LT+ 3.0, to do nagrania 3 gier potrzebujesz nagrywarki Lite-On Ihas (Forza 4,Dragon's Dogma,Dirt Showdown), reszta gier pójdzie bez problemu.Jeżeli masz przeróbkę RGH to niepotrzebna ci nagrywarka.
    4.Można samemu albo serwis
    5.Wyjaśnione w punkcie 3.

Jeżeli ci zależy na grze w Xbox Live to potrzebujesz przeróbkę LT+ 3.0.W razie pytań zapraszam na PW

Wczytywanie...

Poleć forum