1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli + przerobienie z okolic Krakowa i kilka pytań na temat wersji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KepaD90, Sierpień 13, 2010.

1. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    Witam!
    Przeczytalem baaardzo duzo watkow i tematow z tego forum, ale mam jeszcze kilka pytan na ktore nie znalazlem odpowiedzi.

Jako, ze przymierzam sie do kupna Xboxa to chcialbym sie zapytac Was jako ekspertow siedzacych w temacie, czy teraz jest dobry czas na kupno tzn. czy za pare dni tj. z koncem wakacji konsole nie zaczna gwaltownie taniec i czy nie bede stratny (jak zwykle zreszta) ;)

Przegladam aukcje z allegro, ale tez nie jestem usatysfakcjonowany, bo wybor jest dosc spory ;)
    Najlepiej byloby gdybym trafil na sklep, w ktorym ceny bylyby konkurencyjne oraz zaoferowaliby mi przerobka z gwar. ze nic sie konsoli nie stanie w najblizszym czasie.

Czy sa takie sklepy w okolicach Krakowa, badz Bielska-Bialej ?
    Znalazlem MultiGames, ale ceny ich konsol sa zaporowe. Bardziej oplacaloby mi sie kupic konsole gdzies indziej a im oddac do przerobki. Cena 69zl + gwar.
    Jezeli znacie lepsze oferty dla mnie to prosze o pomoc, bo gubie sie juz w gaszczu informacji.

Co do wersji tez nie jestem przekonany, chyba teraz najbardziej oplaca sie wziac Arcade i dokupic sobie dysk oraz pada. Jezeli tak to ofert w jakich przedzialach cenowych szukac, zeby to byla korzystna oferta ?

Licze na pomoc z Waszej strony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Teraz raczej napewno zmian cenowych nie będzie. Najbliższe szykują sie na listopad ( nowy dash + kinect ) i później w okolicy świąt. Do tego może gdzieś w pojedynczych sklepach mogą być jakieś promocje ale to wątpie.
    Chyba bardziej opłaca sie kupić elite na chwile obecną, choć jakiś dużych różnic cenowych nie ma.
    900 zł około to ceny rynkowe elite w standardzie ew z jakąś grą. 700 zł Arcade bo promocji już praktycznie nie ma ( wcześniej były wykupowane za 500 około)
    Dysk 250 GB z obudową na allegro około 200 zł i pad 90-120 zł.
    W sumie zależy czy chcesz czarną czy białą konsole i ile kasy masz aktualnie. Ja bym wziął Arcade i dokupił sprzęt.

Skoro mają jakieś lipne ceny to kup gdzieś indziej konsolke i przerób tylko u nich.

4. KepaD90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sytuacja z kasa jest taka, zeby nie musiec wydac fortuny i nie przeplacic :)
    Konsola moze byc biala, skoro bardziej mi sie to oplaci ;) Najwazniejsza jest funkcjonalnosc i brak awarii.

Jaki dysk jest najodpowiedniejszy do kupienia ? 20/60GB nie wystarczy ?

5. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja polecam ci ELITE sprawdzone ze wszystkim. SLIM może i ma fajną obudowę i jest mniejszy, ale kto wie co będzie się działo. Jak wyszedł core z płytą zephyr/xenon też każdy myślał, że będzie mega zajefajny itp. a okazało się mega gównem. Możesz kupić też xboxa arcade i dokupywać, ale po co. Kupujesz takiego ELITE i jak coś się zepsuje to masz 1 gwarancje, a nie na dysk osobno na pada osobna itp. Pozdrawiam.

No więc w takim razie jak zależy ci, aby nie przepłacić to tak polecam ci zestawik. XBOX 360 arcade (konsola+pad+zasilanie+kable+chyba 2 gry blur i coś jeszcze) dokupić pada na allegro po 79zł+ dokupić dysk polecam ci minimum 60 jeżeli tylko grasz, bo 20gb to będzie 2 może 3 gry. A 120gb to jak chcesz zapisywać filmy i różne takie.

6. KepaD90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jesli przerobie to gwarancja i tak jest bez sensu ;)

A w ogole warto rozwazac jakies uzywki z allegro, czy raczej duuuzo lepiej nowke ?

7. doni

doni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lelów
    fajnie jest kupić nową konsolę, rzadko się zdarza ale nie którzy nie podają informacji czy konsola jest zbanowana na XBL, i sprzedają zbanowaną, tłumacząc że nic o tym nie wiedzieli i zwrotu nie przyjmują,

P.S. polecam wersję Elite, tak jak wyżej napisał użytkownik banan

8. KepaD90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A co myslicie jesli mialbym Arcade, 3msc ponizej 600zl ?

9. mpq1671

mpq1671 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Polecam dorwać wersję, chyba Basic. Taka z dyskiem 60gb, bezprzewodowym padem, data produkcji jakoś z końca 2008 roku - posiada ona jeszcze starszą płytę główną, Falcon, który to sprawuje się według mnie świetnie (chłodna od spodu nawet po 5h). Przerobić wtedy możesz samemu, a taki zestaw można dostać nawet do 550zł, zazwyczaj brytyjskie konsole.
    ALLEGRO -> jak dla mnie bardzo dobry zestaw, tak samo ten: ALLEGRO - na zdjęciach wygląda jakby dopiero rozpakowano nówkę x]

Co do przeróbki to jak chcesz to napisz na PM, to podeślę już gotowy zestaw do przeróbki, akurat mam całość w 1 pakiecie jeszcze.

10. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Boooring. Nie opłaca ci się. Bądź tak jak ja łowcą okazji siadaj o 7 rano przed kompa, a wyłączaj o 1 w nocy. I tak z tydzień, niekiedy w 1 dzień ci się trafi fajna oferta. Musisz szybko opis czytać czy wszystko działa potem sprawdzić sprzedającego i kupować. Btw. moje łupy to xbox 360 arcade z fifa 7 i pes6 na 375zł nie podłączany do netu nigdy bez bana, psp 2 lata temu za 280 zł. modern warfare 2 za 69zł po polsku 3 tygodnie temu . i fifa 10 po polsku za 80zł nowka. Są ludzie co, albo się pomylą, albo źle kupili i chcą szybko jakiś procent ceny odzyskać, albo się nie znają na cenach. Polecam ci polowanie.

@ EDIT:
    Nie polecaj bubla... To że ty masz i ci działa to tylko kwestia czasu... rod bład E itp. Nie słuchaj tego ziomka, to że po 5h mu leci zimne to nic nie znaczy, bo po paru miesiącach i tak coś siądzie, a ty zostaniesz na lodzie, bo przerobisz konsole.

11. KepaD90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sugerujecie, zeby kazda gre lub film wgrywac na dysk ?? Nie mozna nic odtwarzac z plyt ? Wlasciwie to po to jest ten dysk tylko ?
    Skoro bede mial przerobke to kazda gre musze miec na DVD, idac dalej mozna stwierdzic, ze nie potrzebuje nic wgrywac na dysk, prawda ?

12. mpq1671

mpq1671 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sflashowany napęd daje Ci nic innego, jak dodatkową możliwość odtwarzania kopii gier, reszta jak normalnie, poza dodatkowymi środkami ostrożności w przypadku korzystania z sieci. Instalujesz na dysku tylko po to żeby zmniejszyć czas ładowania gier, przy okazji mniej męczysz napęd, w takim GTA4 tekstury się od razu doczytują, w przeciwieństwie do grania z płytki. Co do wersji konsoli którą polecam - paru znajomych ma właśnie wersje z końca 2008 roku, od tego czasu ostro grają, pady wymieniali po tym jak analogi i przyciski były już zbyt mocno wyeksploatowane - a więc grali sporo - i konsole nadal żyją, ani jednego RRODa, żadnych problemów. Wiadomo że jak ktoś trzyma pudło we wnęce w szafce i ma z każdej strony obudowy 0,5cm przestrzeni to nie ma to i slim pierd**nie. Poza tym możesz sobie odkleić plombę, zachować kopię oryginalnego FW ze swojego napędu i w razie awarii podesłać klocka do panów z M$, pokrywają nawet przesyłki.
    Oczywiście nie twierdzę że jest to cudowna wersja konsoli, która pokona nawet największy gejzer - trafiają się felerne egzemplarze, z którymi sa problemy - jak trafisz na dobry jak znajomi to możesz być zadowolony z zakupu i czuć się bezpiecznie, w razie czego za 100-150zł wiele osób oferuje modyfikacje chłodzenia, jakieś ołowiane kule czy coś w ten deseń jeśli nie chcesz sie bawić w gwarancję - najnowsze rozwiązania pozwalają na trwałe zażegnanie problemów z temperaturą.

Wczytywanie...

Poleć forum