1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli przerobionej bez bana

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rav0910, Listopad 24, 2009.

1. rav0910

rav0910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chciałem zasiegnac rady, mianowicie zamierzam kupic konsole, znalazłem kilka niestety wiekszosc jest przerobiona do odpalania kopii pirackich, A kilka z nich nie posiada bana jak zapewniaja sprzedający i z tad moje pytanie:

Czy jezeli wymienie naped w takiej konsoli która jest po przeróbce i nie ma bana to czy z nowym napedem tez grozi mi ban na xbox live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gruchi

Gruchi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak bo ban moze juz wisiec nad ta konsola przykladowo logowal sie ktos wczesniej do live'a jednak przestraszyl sie fali i od tamtej pory juz nie loguje a znajduje sie na czarnej liscie ms ;p podlaczajac sie do neta odbiera prezent od MS

4. rav0910

rav0910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ejzeli nigdy nie logował sie do neta?

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Kupujesz nie przerobioną - przerabiasz masz pewność, albo ufasz sprzedawcy że nigdy nie podpinał - twoje ryzyko.

6. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No risk, no fun!

A tak na poważnie - radzę Ci kupić konsolę nową i przerobić na własną rękę, wtedy masz pewność, że konsola nie jest zaznaczona do odstrzału. ;D

7. rav0910

rav0910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie ale mi tylko chodzi o jedna sprawe:

Czy przerobiona konsola nigdy nie podpieta do netu , w momencie jak wymienie u niej napęd to czy moge smiało logowac sie do xbox live czy i tak dostanie sie bana?

8. sautors

sautors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BP
    Jezeli nigdy a nigdy no to mozesz sam naped wymienic

9. perduto

perduto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SG-1
    Dokładnie, jeżeli będziesz grzebał w konsoli, nawet możesz z niej zrobić samolot, jeżeli potrafisz... I póki nie podłączysz jej do internetu -> M$ nie będzie miał pojęcia co z Twojego xbox`a stworzyłeś. Dlatego, jeżeli masz pewność, że konsola nigdy na oczy nie widziała kabelka z internetu, a możesz przywrócić ją do "świetności" sprzed przeróbek, to spokojnie... M$ nie zbanuje Cię, nie będzie miał za co.

Powodzenia.

10. biedaq94

biedaq94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Lepiej kupić nową konsole masz pewność ze nie am bana i możesz spokojnie grac na xbox live co jest dużą frajdą

11. michansk

michansk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rowniez polecam zakup nowej konsoli w tej chwili w wersji elite to mozna wyrwac nowke nie smigana bez duzego poszukiwania za 1000PLN masz pewnosc ze nowa nic nie kombinowane pelna gwarancja na wszystko. A uzywana to wiadomo cos tam juz byla meczona i na pewno nie jak ludzie pisza raz gora dwa razy w tygodniu przez godzine dwie idiota tylko wierzy w takie sciemy, moze nie miec juz gwarancji z racji tego ze mogla normalna sila rzeczy wygasnac, moze wisiec nad nia ban, a najwazniejsze to ludziska mysla ze kupujacy to totalny idiota i zaplaci za uzywana konsole jak za nowa, mnie np nie obchodzi ze ktos dal rok temu za ten sprzet powiedzmy 1500 teraz realia sa inne.A co do tego podmieniania napedu to do kosoli w takim wypadku dolozysz tak kolo 200 zlotych bo naped to cos kolo 100 albo nawet troche ponad a nikt tego za friko robil nie bedzie wiec podmianka tez bedzie kosztowac, wiec jak mam kupic kota w worku za jakies 700-800 pln w przypadku elity dolozyc cos kolo 200 na naped to wole od razu nowa za 1000 bez latania szukania po miescie

12. Marinox

Marinox Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja bym nie kupował od nikogo kto ma przerobioną konsolę i twierdzi że nie ma bana. Dla mnie jest spore ryzyko że konsola jest zbanowana.

13. e-ronin

e-ronin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A ja mam pytanie . Jestem właścielelem przerobionej konsoli ale nie zbanowanej mimo że gram po seci od ok roku (gram naprawdę mało) , odkąd poleciały bany nie podłączałem jej do internetu. Czy jeśli teraz podłącze się do live i upewnie się że ban mnie ominie a następnie wymienie napęd na nieprzerobiony (z mojej starej konsoli po RODD) to zostanę "ułaskawiony"-czyli w przyszłości nie dostanę już bna???

Wczytywanie...

Poleć forum