1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli Slim.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Toyoda, Wrzesień 28, 2013.

1. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć.

Po pewnych przemyśleniach i kalkulacjach zdecydowałem się na zakup Xbox'a 360.
    Konsola będzie służyła rzecz jasna do grania, nie jestem jakimś zapaleńcem ciągłego grania bo przecież mam inne zajęcia, lecz od czasu do czasu są nudy a ja chciałbym pograć w soje ulubione gry.
    Gry w jakie będę grał to najprawdopodobniej GTA IV/V i któraś z części NFS więc gier będzie ok. 3-4.
    Do rzeczy, początkowo byłem nastawiony na najtańszą nową konsole, czyli Xbox 360 Slim 4GB, praktycznie miałem już zamawiać, lecz nie którzy odradzali mi owego zakupu bo rzekomo będę narzekał bo w żadne gry nie pogram.
    Szukając odpowiedzi trafiłem na te forum, więc właśnie chce zapytać jak to wreszcie jest z tą konsolą i z grami które rzecz jasna będę chciał żeby stan gry był zapisywany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak więc stan gry będzie zapisywany na pamięci 4gb, która w tym celu jest niemal stworzona w tej konsoli, możesz zawsze dokupić dysk lub zwyczajnego pendriva max 32gb włożyć do konsoli i tam instalować gierki i demówki itp.

1 osoba to lubi.
  4. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W takim przypadku było by super.
    A jeśli chciałbym podpiąć pendrive do konsoli to będę musiał coś przerabiać lub instalować, żeby poprawnie działo ?

Jeszcze chciałbym się dopytać jaka jest różnica między konsolą Xbox 360 Slim 4 GB która jest w kolorze czarnym a konsolą Xbox 360 Slim 4 GB która jest w kolorze białym.
    Osobiście zauważyłem, że biała jest droższa i nic poza tym.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Wkładasz pendrive, formatujesz pod konsolą i działa jako dysk.
    Różnią się tylko kolorem, nic poza tym

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

6. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Różnicy nie ma żadnej po za kolorem biała może być droższa bo jest ich mało a niektórzy mówią że jest to nawet wersja limitowana co do działania czy danych technicznych nie ma żadnej roznicy

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Biała ma tylko kolor o umowy z******. Kupując ja ludzie nawiedzeni

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...