1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli u tego allegrowicza?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez aPoLhIzE, Lipiec 3, 2011.

1. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześc wszystkim. Jeszcze niedawno planowałem kupno konsoli slim z 250gb w wersji błyszczącej. Po namyśle doszedłem do wniosku że taka obudowa długo nie przetrwa w moich rękach, więc najlepszym rozwiązaniem byłoby kupno matowej z osobnym dyskiem. Znalazłem już slimkę w bardzo atrakcyjnej cenie, lecz jakoś jej opis i komentarze od kupujących tylko mnie zniechęcają... Co wy powiecie o tej aukcji? XBOX 360 SLIM 4GB+PAD+HDMI/NOWY/-SKLEP MERCURY!!! (1694529235) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. FlaShaco

FlaShaco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam! Proponuje kupić tę samą konsolę TUTAJ. Ja w tym sklepie kupiłem konsolę Xbox Slim 250GB. Jak widać wersja 4GB jest bardzo tania. Jeżeli boisz się oszukania możesz wybrać opcję: odbiór osobisty i odebrać w punkcie znajdującym się w prawie każdym większym mieście w Polsce. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam!

4. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przecież ziomek ma 99% pozytywów, to co cię zniechęca?

5. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    sprawdź tu: Najlepsze gry- Konsole na XBOX 360 - Muve.pl. co prawda są po 699zł ale za to z grami w komplecie w różnych konfiguracjach. czyli o ok 100 taniej gdybyś nabył osobno konsole i grę.

Wczytywanie...

Poleć forum