1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli z RROD.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MrDarkenRahl, Październik 9, 2011.

1. MrDarkenRahl

MrDarkenRahl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam możliwość kupienia uszkodzonej konsoli Xbox 360 Premium 20GB Falcon (rok produkcji 2008, wyjście HDMI, zasilacz 175W, czyli na 99% to Falcon). Gdzie znajdę tani (ale znany) serwis, który wykona prawdziwy reballing, a nie reflow? Możecie mi jakiś polecić?

BTW jak myślicie, czy MS przyjmie taką konsolę (powiem im, że kupiłem tą konsolę ale okazało się, że jest uszkodzona i sprzedawca zniknął) i czy wymienią ją? możliwe, że konsola jest przerabiana. Co wtedy? Odeślą ją, czy zniszczą w ogniach Góry Przeznaczenia (wiem, za dużo Tolkiena :)).

Pozdrawiam
    Darken

2. Lotnik421 Xbox One

3. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie oplaca sie kupowac takich gratów po rrod itp bo predzej czy poznej znowu to sie stanie :] co roku 2008 to jaki miesiac bo juz moglo uplynac 3 lata na rrod i nic w MS nie zdzialasz a jak przerobiona byla to juz napewno.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na pewno ci ją nie wymienią. Co M$ interesuje od kogo ją kupiłeś.. Powiedzą dowód zakupu (paragon czy fakturkę) sprawdzą datę konsoli i już prysnął pomysł wymiany --- jak mogłeś w ogóle na taki pomysł wpaść:D

5. MrDarkenRahl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To co opłaca się kupować? Będę przerabiał, pieniądze odkładam od roku, więc nie stać mnie niestety na oryginały (wolałbym grac na oryginałach, bo jak zepsuje się konsola to serwis, a z przerobioną już się nie da :()

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie opłaca się kupować chyba że chcesz sobie dawać ją "do naprawy" co tydzień, dwa bądź może i za dzień.. Nikt tego tobie nie powie. Jak konsola miała raz Rrod to już nie pociągnie długo..

Więc trzymaj się od takich wersji Rrodowskich (haha) daleko.

7. MrDarkenRahl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale ja pytam, gdzie w takim razie kupić tanio dobrego (sprawnego) xboxa (tylko nie slima, on jest za drogi, no chyba że mi dopłacicie :p).

8. Niver

Niver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    A do jakiej ceny poszukujesz Hm? coś Ci pomożemy

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Allegro, za granicą ale koniecznie by był w systemie PAL, na raty, od znajomych (chociaż różnie z tym bywa). itp itd. Trzeba szukać..

I lepiej zaoszczędzić i kupić nówkę niż jeżeli używaną wersje a nie wiadomo po jakich przeżyciach już jest konsolka..

10. MrDarkenRahl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Maksymalnie 800 złotych (jeżeli zamknie się w 600 to będę przeszczęśliwy). Tylko chodzi o to, że nigdzie nie ma "grubych" Xboxów, wszędzie są Slimy :(.

11. Niver

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    No co ty :p za taką cene bez problemu masz dobrego fata (jasper) z fajnym zestawem, na allegro masz sporo dobrych ofert nawet slimy

12. MrDarkenRahl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko skąd mam pewność, że konsolka nie była katowana? O ile regulamin pozwala to proszę o linki do aukcji.
    Nie zależy mi na HDMI, bo i tak go nie mam w telewizorze, ale chyba wszystkie Jaspery mają HDMI, tak?

13. Niver

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
  14. MrDarkenRahl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Slimy są droższe, a ja chcę kupić iksa jak najtaniej. Chyba że jestem w błędzie...

15. Niver

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    No slimy są drogie, ale za tą co podałeś możesz sobie nabyć Slima co to bym polecał a jak tak bardzo chcesz z fata to tylko jaspery, poszukaj na allegro, masz bardzo dużo aukcji z jasperami, co bez problemu tanio znajdziesz

16. djxbox_1990

djxbox_1990 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  17. Alex Szkalski

Alex Szkalski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  18. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Ja bym tam brał Slima za 650zł. Bo nie dość że nowy/prawie nowy, to 100% bez awaryjny, a jak co to jest gwarancja na 2-3 lata. A w tych starych FATach już zostanie ci max z rok gwarancji + FAT nie ma WIFI. A w naszym swiecie WIFI to już podstawa. A karta wifi do fata do wydatek ze 150zł... No chyba, że nie planujesz gry na LIVE w multiplayer. Co do SLIM to i tak nawet ja by była katowana to i tak gwarancja jest i tej wersji konsoli nie da się zarżnąć.

19. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Za taką cenę to tylko slim, bo po co pchać się w stare wersje skoro ta jest już tania?

Wczytywanie...

Poleć forum