1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli z USA

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Asull, Listopad 10, 2010.

1. Asull

Asull Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej chce kupić Xboxsa na amazonie z USA wychodzi taniej o jakieś 500 zł.Mam pytanie czy nadal gry na Xsa dzielą się na europejskie i te ze stanów?Czyli PAL i NTSC.Oraz to czy gra z europy będzie mi działać na konsoli z USA.Poprzednio miałem konsolę z UK chodziły gry PAL i NTSC/U.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dominiqpl

Dominiqpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    No pomyśl trochę ....
    Gdzie używa się NTSC i jak się ma do tego konsola z USA to sam sobie przy okazji odpowiesz.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeżeli gra jest na PAL to nie działa na NTSC jedynie Region Free. No i zasilacz będziesz sobie musiał załatwić od europejskiej wersji... bo tam u nich 110V i jak u nas podłączysz to się zaświeci :D

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wg.mnie nie warto ale jak juz bardzo chcesz to go przerob i sciagaj gry REGION FREE.
    Bo Europejskie gry nie bedą dzialac na tej konsolce z USA

6. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Mągę powiedzieć tylko tyle, że dużo gier działa na każdym regionie, mimo, że na napisane NTSC, czy PAL, sam mam kilka gier NTSC, które działają mi na moim Slimie np. AC2

7. Asull

Asull Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to kupie z europy a i jeszcze jedno ja nie przerabiam : )

Wczytywanie...

Poleć forum