1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kapcia93, Styczeń 6, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kapcia93

Kapcia93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie! Przymierzam się powoli do kupna konsoli Xbox 360. Zastanawiam się jednak czy wybrać wersję slim czy kinect? W FAQ dla newbie opisane konsole są tylko do wersji slim więc co z tym kinectem? Która wersja będzie lepsza? Na pewno chcę kupić konsole przerobioną. Pytanie jeszcze co do specyfikacji samych konsol pamięci RAM itd. Słabsza konsola po prostu nie odpali nowszych gier czy odpali a będą ciąć? Jak już mam kupić konsole chcę aby po prostu była porządna i na lata posłużyła. Jak to jest z tymi pojemnościami? Czytałam w FAQ, że przykładowo wersja arcade miała tylko 512mb pamięci co nie pozwalało na instalację gier.. Czy to oznacza, że mając grę nagraną na płycie musze ją jeszcze instalować na konsolce? Z jakim dyskiem najlepiej brać konsolę? 4 GB? czy więcej lepiej? Jak to jest z tymi dyskami zewnętrznymi? Czy muszą one być specjalnie pod Xbox-a czy może być to dowolny dysk zew? Jak to w końcu jest też z tymi padami i ich bateriami.. Czy na serio baterie tak szybko padają? Jaki pad lepszy bezprzewodowy czy przewodowy? Z góry bardzo bardzo dziękuje za odpowiedzi na moje banalne pytania :fox:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Talarowy

Talarowy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Uhh trochę tego dużo odpowiem na parę pytań:) No więc najnowsza wersja konsoli to SLIM a nie kinect. Kinect to jedynie kontroler którego możemy podlączyć do każdej wersji jedynie do starszych niż slim potrzebujemy dodatkowy zasilacz (20 zł). Co do padów. Baterie trzymają dobrze jest faktycznie około tych 40 godzin.Możesz kupić charge kita lub zwykle akumulatorki i osobną ładowarkę pewnie nawet masz taką w domu. Czy przewodowe czy bezprzewodowe zalezy od Ciebie ale chyba każdy ceni sobie wygodę prawda? :)

1 osoba to lubi.
  4. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    na początek wystarczy wersja slim z 4 gb dyskiem twardym cena jaka ostatnio była np w tesco to 450 :) bynajmniej u mnie w tej wersji nie ma sensora kinect, ja szczerze odkładał bym juz kasę na nowego xbox 720 który w sklepach będzie prawdopodobnie w grudniu tego roku

5. Talarowy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Czy ja wiem czy to się oplaca? Jak ktoś nie ma kasy to musi przerobić. Zastanów się czy nie lepiej kupić używaną odrazu przerobioną na RGH lub z LT. No i pytanie czy będziesz chciał grać online. Koszt praktycznie bezawaryjnego używanego jaspera z okablowaniem i LT to około 350 złotych:)

6. Kapcia93

Kapcia93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chce kupować czegoś co miałabym za chwilę wymienić. Tak jak napisałam w pierwszym poście jak coś kupuję to, żeby było to na lata. Na razie i tak jej jeszcze nie kupuje, a przymierzam się:) Kasę będe mieć dopiero i tak pewnie za kilka tyg, a może nawet miesięcy więc na razie robię takie "obeznanie" w temacie. Nie chce też zaraz czegoś super, hiper wymiatającego bo od tego w sumie mam dobrego kompa. Na Xboxie zależy mi ze względu na gry które wyszły tylko na tą konsolę no i na kinect który jest bardzo fajny.

Czyli baterie mogą być równeiż akumulatorki? Mam dosyć pojemne do aparatu z ładowarką, tyle, że myślałam iż do padów wchodza tylko aa ;)

@Talarowy dlatego nie chce nic NAJnowszego. A coś nowego co posłuży mi kilka lat,a można już przerobić. Kasę mam do wydania jednorazowo dlatego chce od razu kupić konsole przerobiona. Nie będzie mnie później stać na gry ktore naprawdę nie są tanie. Gra online również mnie nie kręci także płakac nie będę, że nie mogę:)

7. Talarowy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Nie wiem czy mnie napewno dobrze zrozumiałaś. Do pada wchodzą baterie typu AA czyli rowniez akumulatorki typu AA powszechnie nazywane paluszkami. Skoro to sprzęt na lata to już wszystko zależy od Ciebie. Po pierwsze czy grasz na piratach czy nie, po drugie czy interesuje Cie XBL a po trzecie czy sprzęt ma być nowy.:)

1 osoba to lubi.
  8. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    jeżeli chcesz konsole na lata to xbox 720 premiera grudzień 2013 ( lecz tylko oryginały ) a jeżeli chodzi o 360 jeżeli kupisz to pograsz na nim w gry wydane przed grudniem 2013 potem wszystkie gry wychodzić będą na nową generację xbox, czyli na xbox 360 nie będą działać

1 osoba to lubi.
  9. Kapcia93

Kapcia93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Interesuje mnie gra tylko na piratach. XBL? Domyślam się, że chodzi o Xbox Live to nie. Gra online mnie nie interesuje. Sprzęt może być używany byle by tylko był przerobiony i działał z nowymi grami.

@Maczosito więc ta nowa konsola odpada bo pewnie będzie baardzo droga i gra na oryginałach mnie nie interesuje, bo mnie po prostu nie stać na gry oryginalne. gry wydane do grudnia 2013.. Jest ich chyba bardzo dużo prawda czy sie myle?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum