1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kuboLL, Lipiec 11, 2013.

1. kuboLL

kuboLL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam zamiar zakupić Xbox'a lecz nie mam pojęcia jaką wersję, dlatego piszę tutaj z nadzieją, że wy mi pomożecie ;]. Ostatnio znalazłem kilka aukcji lecz nie wiem czy są one godne uwagi. Wszelkie wskazówki dot. zakupu konsoli chętnie poczytam a więc śmiało pisać ;). Jeśli macie wy jakieś linkacze ślijcie śmiało :p

Kilka aukcji:

XBOX 360 ELITE 120GB + PAD + OKABLOWANIE / JASPER (3385989140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Microsoft XBOX 360 PAD GRY KOMPLET (3388457220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Xbox 360 4GB Kinect Adventures Forza Horizon GW (3385684423) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

P.S Jeśli chodzi o stan konsolki może być używana, ale zależy mi na tym by nie była przeriobiona.

Wczytywanie...

Poleć forum