1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez uberas, Wrzesień 22, 2013.

1. uberas

uberas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witajcie, chciałbym zadać pytanie, mianowicie: Czy do 300 złotych uda mi się kupić jakiegoś używanego xboxa 360 z dyskiem gdzieś ~~60 gb oraz padem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Można, z dyskiem Falcona, a bez dysku Jaspera. Polecałbym tego drugiego jednak.

5. uberas

uberas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A polecicie jakąś stronkę, na której są oferty? Tablica.pl, allegro do 200 zł to jakieś takie podejrzane oferty. Znalazłem też takie coś: klik, ale czy to realne?

6. KrZyChUelk

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Za takie pieniądze to tylko odbiór osobisty. W ogóle na tablicy dużo krętaczy jest, więc bym uważał :)
    Jeśli chodzi o allegro to tam w tej cenie są od handlarzy stare Xenony z niby poprawionym chłodzeniem haha... Gwarancja 7 dni :)

7. uberas

uberas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dlatego chyba kupię na alledrogo + pobraniowa, tylko szukam i nie mogę tu znaleźć nic działającego z padem do 250 zł :D

8. KrZyChUelk

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Do 250 zł nic bym nawet nie kupował na Twoim miejscu... Przecież to wtopa kasy, dostaniesz RROD'a po kilku dniach i z Xboxa będziesz mógł sobie doniczkę zrobić.
    Moja rada: Dozbieraj jeszcze kilka PLNów i kup Jaspera.

Wczytywanie...

Poleć forum