1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mersi0, Listopad 9, 2010.

1. mersi0

mersi0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po wyborze między PS3, a xboxem wybrałem xboxa ;)
    Możecie podać jakąś aukcje na allegro gdzie opłaca się kupić tą konsolę ? ;)
    XBOX 360 Slim 4GB kabel HDMi FVAT SKLEP PROMOCJA!! (1298721518) - Aukcje internetowe Allegro ta ?
    Do 1000zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. J'qb™

J'qb™ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. mersi0

mersi0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem czy ta ;D Wcale się nie znam, dlatego proszę was o pomoc ;)

5. quatron

quatron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jezeli nie przeszkadza ci halas ze starego iksa to proponuje zakupic starsza wersje bo po pierwsze mozesz przerobic po drugie mozesz miec jtag(gry z dysku twardego) i tylko upewnij sie zeby to byla wersja jasper a pozniejsze twoje wybry dotyczace liczby padow gier itp pozostaw swojemu gustowi a jak dobrze pokombinujesz to w 1000zl zmiescisz sie spokojnie i nieczego ci nie zabraknie

6. mersi0

mersi0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój kumpel ma na sprzedaż Xbox360 elite... Ale nie wiem dokładnie ile ma gb, ale w skład wchodzi "DWA PADY, WSZYSTKIE KABLE, SŁUCHAWKI DO GRY W SIECI" + Gry "DEVIL MAY CRY 4, MOTO GP 06, TOP SPIN 2, HALO 3, GHOST RECON, VIRTUA FIGHTER 5, WINTER SPORTS 2009, JUICED 2 HIN, PES 2009, FIFA 07, MORTAL KOMBAT VS DC UNIVERSE, UFC 2009" Cena 750zł.

7. Lolek17

Lolek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
  8. Glebojad

Glebojad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TRN
    Jeśli już kupujesz X'a do 1000zł to polecałbym przejść się/przejechać do MediaMarkt, tudzież innego sklepu elektronicznego, porównać ceny X'ów i zdecydować się na kupno najtańszego. Nowa wersja kosztuje w granicach 990 zł z dołączaną często grą Alan Wake (czasem inne tytuły). Dużą zaletą kupienia nowego X'a jest fakt, że masz pełne dwa lata gwarancji, wiesz że nie był używany, nie musisz czekać na przesyłkę z allegro oraz nie zapłacisz za kuriera/pocztę i nie ryzykujesz, że sprzęt po drodze się wymsknie z rąk jakiegoś nieporadnego kuriera ;).

9. mersi0

mersi0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem czy kupić jakiegoś za 1000zł, lub jakiegoś tańszego, ale jeszcze gry bym osobno kupił :cool:

10. quatron

quatron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W mediamarkt to sobie mozesz, ale wiesz co? Płyty kupować! Moge polecic dobry sklep we wrocku jezeli chcesz, typy kupuja masowo xboxy jak jest gdzies promocja i pozniej sprzedaja razem z gratisami po nieco wyzszej ale oplacalnej cenie, jak chcesz mozesz sobie zrobic u nich odrazu flash lt za 50zl :D dokupic pada, gry, co ci sie podoba. Gry posiadaja czesto z second hand ale nie ma co sie przejmowac takie gry sa w bardzo dobrym stanie nie maja zadnych rys bo oni takich nie skupuja a ceny sa nieporownywalnie nizsze(wersja jak nie bedziesz chcial przerabiac). Dam ci przykład, kupilem tam xboxa z gwarnacja na 22 miesiace(2 miechy lezala od zakupienia towar nowy) ale od razu ja stracilem przerabiajac, dokupilem pada i dysk(który mi sie wogole nie przydal bo zrobilem update dasha i h*j bombki strzelil pzegnalem sie z jtag) za calosc zaplacilem 750zl powiedzialem im ze jak robie takie duze zakupy u nich zeby mi dorzucili jakies gierki, no i tak zrobili dorzucajac pure i lego batman, a teraz jestem szczesliwym posiadaczem iksa z 2 orginalami i 11 gierkami z rapida :D:D:D wszystko hula gra i huczy polecam. I odradzam kupno uzywanej konsolki chyba ze wiesz ze twoj kolega nie jest nerwowy i nie rzucal padami po caly pokoju lub nie gral na porysowanych plytkach. Pozdro

11. Glebojad

Glebojad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TRN
    Tak się składa, że gdy szukałem X'a pół roku temu, to właśnie w Media Markt był w najlepszej cenie. Kosztował 890 zł, podczas gdy PS3 ... 1490. Wersja Elite oczywiście z dołączoną Forza 3 i Halo ODST. Ceny również są tam przystępne, zarówno gier jak i kabli HDMI, na dodatek wszystko jest w jednym miejscu. Nie żebym tutaj lansował jakikolwiek sklep, ale akurat na Media się nie zawiodłem i polecam szczerze.

EDIT: Swoją drogą dziwi mnie jak wielu z Was przerabia konsole... Na tak wielkim forum o X'ie jest to tak propagowane?

Wczytywanie...

Poleć forum