1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Prym, Maj 9, 2011.

1. Prym

Prym Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elblag
    Witam konsola mi padła, to już chyba trzeci RRod od listopada 2007 i raczej już po konsoli, kod błędu 0102 w dodatku zbanowana. Konsola jest przerobiona i teraz pytanie czy jak kupie na ebayu samą konsolę Elite (bo taką mam) i przełożę napęd z mojej padniętej, xbox live mnie nie interesuje, czy będzie działać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piter95

Piter95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Według mnie powinno pójść lecz jestem tego pewien na 75%,niech się wypowiedzą znawcy

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Nie.
    Niestety ale klucz napędu musiałbyś zczytać z tej nowej i wgrać do teraźniejszego napędu.
    Czyli i tak koszt przeróbki byłby taki sam jak nowego napędu. Nic na tym nie zyskasz.
    Napęd przypisany jest do płyty i teoretycznie nie jest możliwa jego zamiana na inny.

Wczytywanie...

Poleć forum