1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez borozu, Grudzień 25, 2011.

1. borozu

borozu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Z Konsolami zawsze miałem małą styczność ( kiedyś tylko 2 razy miałem PSX ;) ). Postanowiłem jednak kupić X'a na nudne zimowe wieczory. Piszę ten temat ponieważ przy zakupie nie chcę natknąć się na jakąś "ofertę-minę". I tu moja prośba: czym kierować się przy kupnie X'a? Jako, że wybieram stosunek jakość/cena zdecydowałem się na grubego jaspera z dwoma padami lecz nie wiem co dalej :) Konsola będzie podłączona do TV 32-42 cale HD-FHD

1. Czy są różne rodzaje napędów w grubym jasperze? Jeśli tak których unikać.
    2. O ile się nie mylę, do początkowych jasperów były dodawane jeszcze zasilacze 175W? Bo niekiedy widzę, że sprzedawca dodaje takowy zamiast 150W.
    3. Czy będę w stanie w domowym zaciszu przerobić każdy napęd bez ponoszenia dużych lub jakichkolwiek kosztów? ( Mam kompa z płytą z ICHR9 )
    4. Czy jeśli już kupuję z przeróbką, bardzo ważna jest wersja LT? I czy bardzo istotne jest to czy sprzedawca dodaje klucz napędu?

Póki co to najistotniejsze pytania które przyszły mi do głowy. Jeśli coś przypomnę, będę Was maltretował w tym wątku ;)

Pozdrawiam
    Krzysiek

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Co do samej konsoli - dobry wybór. Ja kupiłem jasper'a i nie narzekam :D A nawet bym żałował gdybym kupił slima.
    1. Najczęściej są lite-on'y. Których unikać? trudno powiedzieć, jedne łatwiej się flas***e drugie gorzej(lite-on). Ale nie jest to aż tak duża kwestia. Co do żywotności napędu - najlepiej dokupić dysk twardy ;)
    2. Jakie to pytanie? Każdy zasilacz z phat'ów(grubych xbox'ów) pasuje do jasper'a. Unikać należy tylko tych od slim'a. Zasilaczem nie uwalisz konsoli, spokojnie :D
    3. Tak da radę. W dziale artykuły są tutoriale. Koszty narzędzi to góra 70zł. (otwieracz i usb probe(da rade stworzyć własne usb probe)).
    4. Zależy od sprzedawcy - najlepiej poproś go o klucz, wtedy można poprowadzić zasilanie z konsoli zamiast z usb probe.

4. borozu

borozu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    2. Chodziło mi o 100% rozpoznanie jaspera.
    4. Mógłby ktoś rozwinąć? Jak ma się klucz to probe jest zbędny?

5. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Ehh
    2. Nadal nie wiem o co chodzi... Jak rozpoznać jasper? FOTO
    4. Powiem tak, probe jest zbędny, ale zaleca się jego użycie. Poprowadzenie zasilania z konsoli może doprowadzić do zepsucia napędu. Natomiast usb probe jest przystosowane do flasha, np jeśli będzie moment gdzie musisz odłączyć zasilanie od napędu to musisz szybko wyjąć i włożyć kabel (włączenie i wyłączenie konsoli trwa za długo), włożysz źle wtyczkę i masz lipę (tzw dymek z napędu).

6. Pysiu21

Pysiu21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox 360 Drives - List Tutaj masz liste na której możesz sobie zobaczyć który co ma w sobie

Wczytywanie...

Poleć forum