1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mapet44443, Sierpień 2, 2012.

1. mapet44443

mapet44443 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    mam problem z sprzedającym na allegro kupiłem u niego konsole z datą produkcji 2009-11-25 pojechałem odebrać patrze na tył konsoli niby data się zgadza ale wtyczka w zasilaczu jak w falcomie mówię mu że ktoś pozamieniał obudowy że nie biorę bo data produkcji się nie zgadza z płytą główną a on że coś ściemniam oczywiście nie wziąłem a on teraz mi pisze że sprawdzał i wszystko jest w porządku to mu wysłałem stronę angielskiej Wikipedii gdzie jest napisane że falcoma przestali produkować 10.2008 bo upierał się że konsola z angli i teraz już nie wiem jak go przekonać że wina jest po jego stronie bo nie chce dostać negatywny komentarz

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    a przypadkiem przy dacie nie było Service Date (konsola po serwisie MS) wtedy to może być Falcon

4. mapet44443

mapet44443 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem ale koleś twierdzi że taka jest data produkcji więc dużo to nie zmienia

Wysyłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk 2

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    to spytaj się go jaki jest napis koło daty Service Date czy MFR Date (data produkcji)

Wczytywanie...

Poleć forum