1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno kontroler VIA gdzie namiary ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez granwork1, Marzec 9, 2011.

1. granwork1

granwork1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym kupić kotroler PCI VIA na allegro lub jakiś sklep może macie jakoś konkretną osobę która takie sprzedaje i faktycznie jest to Via bo jak zamówiłem to przyszedł do mnie promise który się nie nadaje i musiałem odesłać

Tak wiec kto ma jakieś namiary labo chce sprzedać proszę pisać
    thx

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Kontrolery robia firmy trzecie, nie wazne kto robi wazne ze by byl w kontrolerze chipset via, w kazdym sklepie powinien byc a jak nie to ci go zamowia w hurtowni

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    na alledrogo jest tego pełno ... tylko przed zakupem sie zapytaj na jakim jest chipsecie i tyle
    ma być via 6421a

@paso_holik dobry ci znalazł ,jednak na alle... widziałem już po 19zł.
    szukaj i pytaj przed zakupem...

5. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    proszę np.
    Karta PCI GEMBIRD - 2x SATA + 1x ESATA - Kontrolery na PCI na Arest.pl
    myślę że w każdym sklepie komputerowym to dostaniesz i przynajmniej sprawdzisz na miejscu czy tam jest rzeczywiście chipset VIA.

Wczytywanie...

Poleć forum