1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno laptopa pod gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez thepunisher, Grudzień 17, 2010.

1. thepunisher

thepunisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko. Niedawno sprzedałem Xboxa ale brakuje mi gierek typu CoD Black Ops. Nosze sie z zamiarem kupienia laptopa na allegro i tu powstaje problem. Czy laptop z tej aukcji Asus K50ID X52JE T4500 4G 320G GT320M +TORBA +MYSZ (1359370688) - Aukcje internetowe Allegro udźwignie Call of Duty Black Ops na wysokich wymaganiach oraz inne gry tego typu wychodzą również na Xboxa. Chciałbym jakiegoś fachowca prosić o pomoc. Pozdrówki

2. Lotnik421 Xbox One

3. funy

funy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. thepunisher

thepunisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    funy a jakieś konkretniejsze informacje?

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    O ile chcesz kupić laptopa pod gry to musisz liczyć się z wydatkiem 2-3 tysięcy. I pamiętaj o tym że gry będą wychodzić coraz to nowsze a komponenty z laptopa tak łatwo nie zmienisz..
    Dlatego ja jestem tego zdania jeżeli lubisz grać i wiesz że będziesz to grał przez najbliższe lata to lapek nie jest odpowiednim wyjściem.

Co do specyfik komputera stacjonarnego nigdy nie dojdzie. Przypuśćmy że za 2 tysiące kupisz średniego laptopa (przypuśćmy jak mówię).
    To za 2 tysiące poskładałbyś już sobie przyzwoitego kompa (mówiąc tylko o jednostce centralnej). I jakościowo na pewno przewyższy laptopa.

Laptop jest dobry do pracy jak podróżujesz. Czy jak nie masz zbytnio dużych wymagań właśnie do gier..

Oczywiście możesz zrobić jak chcesz. Tylko żebyś za rok, dwa czy trzy nie denerwował się że gry tobie chodzą na średnich wymaganiach bądź i gorzej na niskich.. Że musisz dokupić dodatkowo kartę muzyczną zewnętrzną by się w pełni cieszyć głośnikami 7.1.. Albo jak coś ci się w nim stanie po gwarancji a nawet i na gwarancji to się żegnasz z całym laptopem a dysku sobie nie wyciągniesz :)

Jak mówię o ile jesteś na stancji i dużo podróżujesz potrzebujesz PC mieć ciągle pod ręką to warto kupić laptopa a jeżeli głównie chcesz go używać tylko do gier to odradziłbym takiego wyboru.

----
    PS weź to pod uwagę że laptop który podałeś ma procesor 2 rdzeniowy.. A normą powoli będą PC ze 4 rdzeniowymi procesorami. Sam pracowałem na procesorach 8 rdzeniowych i o takim procku jak na razie mogę pomarzyć tylko. Ale ja dokonałem wyboru kupując Xboxa 360 do gier. (mając już PS2, Xbox1 i teraz X360).

6. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Zobacz sobie taki SAMSUNG R580 lub R590 w konfiguracji i5 4GBRAM graf. GT330M też takiego poluje można R580 wyciągnąć już za 2600 w takich parametrach

7. lewar44

lewar44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chcesz kompa pod gry to kup sobie stacjonarny PC a nie laptopa no chyba ze musisz

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja powiem to co koledzy i faktycznie - laptop pod gry to nie to samo co PC pod gry, raz że cena (u lapów większa) a dwa że nie ulepszysz lapa.

Więc przy okazji się zapytam, czy taki PC jest Bardzo Dobry do gier? _______NAJNOWSZY !__QUAD 4 X 3GHZ__1000GB__4GBDDR3 (1357005573) - Aukcje internetowe Allegro Oglądam jego aukcje od dłuższego czasu i sam widzę jak 900sztuk sprzedał na luzie... sam się pienię że nie mam kasy bo też bym brał bez namysłu, za tę cenę i tą konfigurację to chyba warto?

Wczytywanie...