Kupno Laptopa

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mógłby mi ktoś polecić fajnego laptopa. Najlepiej jak byłby to ASUS. cena w okolicach 2000 zł. Chodzi mi tu głównie o gry.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Asusy może i są dobre pod względem wytrzymałości, ale mają słabe bebechy w porównaniu np z Lenovo :) Bo też chciałam Asusa, ale jak poprzeglądałam ceny w stosunku do tego co mi proponują za bebechy w kompie to o wiele lepiej wychodziło Lenovo :) I powiem Ci, że mam Lenovo Y580 od ponad roku, nic się z nim nie dzieje i gry wszystkie mi działają, które wychodzą, no ale to nie ta półka cenowa. Teraz często ludzie biorą Lenovo G510.
 

RyyCo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Lenovo Z510 z GT740 i I5, jedyna sensowna propozycja.
 

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Którego się lepiej opłaca kopić Z510 LENOVO Z510 i5-4200 4GB 1TB+8GB GT740 2GB WHT/BR (4544143157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy może G 510 Laptop Lenovo G510 i5-4200M 4GB 1000GB Windows 8 (4547344227) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Chyba że macie jezcze jakieś propozycje. Prosiłbym o linki. Z góry dziękuje za pomoc
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z tych linków, który podałeś to ten pierwszy Z510, a dlaczego?
- Masz dwie karty graficzne (gf + zintegrowana intel), a pisałeś, że głównie chcesz go pod gry, w tym G510 jest karta zintegrowana, a karty zintegrowane do gier są bardzo słabe.
- Matryca jest matowa co jest o wiele lepsze niż błyszcząca. Sama mam błyszczącą i się nieraz odbijam w ekranie :p
- Otrzymujesz gratis 8 GB dysku ssd, które są teraz na topie
 

Do góry Bottom