1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Minecrafta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz Burchard, Luty 21, 2013.

1. Mateusz Burchard

Mateusz Burchard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz, Kalisz, Poland, Poland
    Witam :D MINECRAFT XBOX 360 AUTOMAT +GRATIS (3025818249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co o tym sądzicie?

Czy taki zakup = ban ?

I jak to przebiega... gość podaje mi pasy do pobrania profilu i co dalej?

i o co chodzi z licencją.

Sory że tak wypytuje ale jestem "zielony" i nie chce zeby mi konsole zbanowali

Z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon12

dragon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nigdy nie masz pewności w takim przypadku. Jeżeli konto jest kradzione/ zaplacone skradzioną kartą kredytową to co wtedy?

Jeżeli zależy ci na nie zbanowanej konsoli - nie baw się, 100 % pewności nikt ci nie da.

4. Mateusz Burchard

Mateusz Burchard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz, Kalisz, Poland, Poland
    No niby tak ale user ma same pozytywy i 3 osoby to kupiły wiec mysle ze nie zaszkodzi. Tylko chce się dowiedziec czy to legalne

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No i co z tego, że 3 osoby kupiły. Lemingi wszystko łykną.
    Na poprzednich aukcjach tych osób było więcej i pewnie wszyscy grają z jednego konta.
    Sent from my Lumia 710 using Board Express

6. wilku95

wilku95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Kupno Minecrafta

I co ze ma pozytywy? Kupujesz od razu dajesz pozytywa po kilku dniach dostaniesz bana i nie zmienisz komentarza juz

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum