1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno myjki potrzebna opinia/porada

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Jankess, Kwiecień 25, 2014.

1. Jankess

Jankess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Witam Panowie (ew. i Panie) :)
    Jako że moja stara chińska i lipna myjka całkowicie odmówiła posłuszeństwa i nie dość że wali wodą na wszystkie strony to wręcz już ciśnienia brak zatem postanowiłem zakupić coś nowego.
    Nie chcę ładować nie wiem ile $$ w myjkę zatem skłaniam się do czegoś takiego :

http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-karcher-k2-75-pianownica-vario-i4162686635.html

bądź takiego:
    http://allegro.pl/black-decker-pw1700spm-myjka-cisnieniowa-dodatki-i4152203710.html

Ceny są podobne, niby B&D ma większe ciśnienie (130 a karcher 110) ale mniejszą wydajność
    tłoczenia 320l/h (karcher 400l/h). Karcher ma niby pianownice jednak jest to chyba zwykła lanca do piany bez regulacji B&D natomiast ma w zestawie szczotkę obrotową.
    Proszę o poradę, opnie jeśli ktoś coś takiego ma albo zwyczajną sugestię na co Wy byście się zdecydowali :D
    Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. -piotrek-

-piotrek- Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Karcher K5

Wczytywanie...

Poleć forum