1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno nagrywarki, flash napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez doggy69, Kwiecień 1, 2013.

1. doggy69

doggy69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie:) Nadszedł ten moment kiedy już poważnie zacząłem myśleć nad flashem napędu chociaż mam konsolę od Bożego Narodzenia. Obecnie mam starszą wersję (nawet nie wiem jaką, ale LT2 to to nie jest:)) Po prostu mnie irytuje to że mogę grać tylko w stare gry, które już mi się znudziły. Dlatego mam też 2 pytania (na bank się pojawiały nie raz ale czasem trudno jest ogarnąć te wszystkie tematy). Po pierwsze, czy ktoś korzystał z usług Expert GSM lub jak kto woli powerexpert na Piotrkowskiej 38 w Łodzi?:) I drugie pytanie, którą nagrywarkę najlepiej zakupić i czy lepiej to zrobić przez neta czy w jakiś stacjonarnych sieciówkach typu MM też można?:) Pozdrawiam:)

Wczytywanie...