1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno Nagrywarki jaką wybrać

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez AssasinsGames, Styczeń 12, 2012.

1. AssasinsGames

AssasinsGames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ostatnio chciałem se nagrać grę jeszcze raz którą mam na płycie chciałem zrobić obraz z płyty w Img Burn bo inaczej nie nagram gry bez obrazu ,ale niestety zatrzymuję się przy 50 % wiem ,że to jest wina nagrywarki zastanawiam ,się nad kupnem drugiej oczywiście nowej zastanawiam się nad Samsungiem i Lg bo Liteon już mi się już przejadł a wy co myślicie o tych firmach :eek:.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Sobie a nie "se" poza tym jak można napisać temat w Gry - Pomoc zamiast w Sprzęt? Zaczynam wątpić w umiejętność myślenia dzisiejszej młodzieży.

4. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    MrDaigner nie denerwuj się tak ;) Słownictwo w Polsce zależy od regionu, nie ma co na tym tle się żreć. :)

Co do pytania, lite-on dominuje rynek nagrywarek i dużo już teraz napędów jest robionych na elektronice lite-ona. Wyboru specjalnie nie masz. Bierz 124b z crossflashem na 524b. Jutro będzie u mnie na allegro taka nagrywarka, taniej niż inni mają + backup oryginalnego fw.

A ten błąd 50% to nie wina nagrywary tylko ustawień, poszukaj na forum tutoriala jak paliź gierki xgd3. ;)

Chyba że faktycznie chcesz coś innego - to poszukaj nagrywarek pioneer seria 112-115 i teac TEA-DVW-524GSB100. Chcoiaż ten TEAC jest na lite onie swoją drogą świetna nagrywarka z masakryczną korekcją błędów. Twój wybór.

5. AssasinsGames

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co to jest 124B z crosflashem na 524B i backup oryginalnego dlaczego te dwie firmy są złe możesz podać jakiś powód :).

6. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    124b z crossflashem to po prostu najtansza nagrywarka liteona z w granym firmware z tej drozszej dzieki czemu zyskuje sie kilka funkcji i mamy jakby tą drozsza
    a lepiej kupic teraz liteona poniewaz tylko one nagrywaja xgd3 w 100% poczytaj roche na forum to sam sie przekonasz

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli na dzień dzisiejszy chcesz kupić nagrywarkę to tylko Liteon iHAS 124-624B (w zależności, czy jest ci potrzebny LightSribe i inne dodatki).

8. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    no nie tak do końca się zgodzę, 524B ma całkiem przyzwoity soft (jeśli nie najlepszy), z odpowiednimi ustawieniami eeprom nagrasz każda płytkę bez zmieniania id nośników w firmwarze, prościej rzecz ujumując nagrywasz na wszystkim nie tylko na verbatimach, mam 624b ale nie próbowałem tego myku jeszcze z tą nagrywarką - nie mam czasu, jak widać o 3.15 jestem dopiero z siebie coś na forum wykrztusić... :)

9. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja kupiłem niedawno 124b chodzi bardzo dobrze, pali płyty jak trzeba i jest tania, 69 zł?! pamiętam jak za 300 kupiłem nagrywarkę cd

10. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    a ja przez całe swoje życie byłem tak sceptycznie nastawiony do lite-onów, zawsze wybierałem NEC'a, Pioneera, TEACa itd. A pierwszą nagrywarkę CD to miałem pożyczoną od kumpla HP 4x i też kosztowała 300 tylko że dolarów ale to jakieś 12 lat temu albo więcej :))

11. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Najbardziej opłacalną teraz jest Liteon Ihas 124 B, bo będziesz nim nagrywał płyty XGD3 w 100%. Też tak myślałem, wypaliłem ok .25 płyt i już ma problemy ... Błędy, cudy niewidy... Nie wiem czy to takie gówniate modele czy mi się taki trafił. Odeśle na gwarancje zobacze co powiedzą.

12. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Jeśli macie problemy z Liteonami to nie przejmujcie się to normalne, miałem już 2 różne modele nagrywarek Liteon i oba wytrzymały rok, dlaczego?? Bo to gówniane nagrywarki, mam IHAS-a tylko do narywanie gier na X360 do wszystkich innych celów używam mojej starej nagrywarki.

13. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A próbowałeś ją crossflashować do innego modelu ?

Jeśli jednak wyślesz to Ci wymienią na nową lite-on nie naprawia nagrywarek nie opłacalne. A może będziesz miał trochę szczęścia i akurat nie będzie 124b na stocku to dostaniesz model wyżej, ale to raczej mało prawdopodobne bo to nowe nagrywarki...

14. AssasinsGames

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tylko chciałem mieć nagrywarke do nagrywania tych samych gier bo ja gier nie ściągam bo mam za słaby net chciałem nagrać grę bo mi się porysowała Red Dead Redemption tylko o to mi chodzi abym mugł nagrywać kopie gier patrzyłem te nagrywarki na Allegro i jest w miarę tanio .

15. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na przyszłość lepiej kupić iHASa, jeśli zamierzasz kupić nagrywarkę.

16. AssasinsGames

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli lepiej się opłaca kupić taką ztego co wyczytałem ma lepsze bajery do nagrywania jak będe miał kase kupie nie mam pojęcia o nagrywaniu jesczesam żadnej gry nie nagrałem ale pewnie się nauczę narazie nie mam na czym nagrywać ale jak będzie kasa to na pewno ją kupie .

17. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  18. AssasinsGames

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  19. wiatek

wiatek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aa ja moim ihasem nagrałem już z 20gier na xboxa i wszystko śmiga aż miło :) + około 30płyt dvd i kilka cd :)

20. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To nie musisz nagrywać. Kup HDD i płytka rysować się zbytnio nie będzie, poza tym aż tak szybko płytki nie zjedziesz więc nie ma sensu przegrywać ;)

21. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    no 5 nagrywarek na aukcji na allegro :)

Wczytywanie...

Poleć forum