1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno nagrywarki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LUqix, Marzec 30, 2013.

1. LUqix

LUqix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem nowy na forum i xbox'a mam od 3 miesięcy, więc jestem świeżakiem w takie sprawy. Nie dawno przerobiłem swoje pudło na LT 3.0, które działało bez zarzutów, dopóki nie ściągnąłem gier, które nie dawno wyszły (Tomb Raider, Bordelands 2 oraz GoW Judgement). Pierwsza włącza się raz na dziesięć prób. Bordelands zacina się przy rozpoczęciu rozgrywki, a GoW nie wczytuje się, a w interfejsie pojawia się napis uruchom grę, lecz bez obrazka gry. Nagrywam zwykłą nagrywarką, dlatego też mam do was pytanie. Czy ta aukcja z Ihas'em - LITE-ON iHAS124-19 B iHAS124B XBOX BURNER MAX XDG3 (3140113006) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Czy ta nagrywarka jest właśnie tą nagrywarką dzięki której nagra się wszystkie płyty? Dodatkowo gdyby mógł mi ktoś podrzucić link'i allegro z tańszymi aukcjami, ponieważ na razie brak kasy, a mam chorobowe. Byłbym bardzo wdzięczny! Oczywiście, gdy ta nagrywarka jest 100 %, a dodatkowo nie będę musiał się bawić w różne instalowanie itp, wtedy wyciągnę kasę (odpuszczę sobie palenie) i kupię tą nagrywarkę lub mógłby ktoś doradzić jakąś inną, która również nagrywa tak samo gry jak ta.

Dziękuje z góry za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
  4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    pytaj w proline lub komputroniku musi byc ihas 124 rewizja B , a soft wgrasz sam w 5 minut koszt nagrywarki jak kupowalem w proline to 70 zl

5. LUqix

LUqix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zamówię tą nagrywarkę, którą zaproponował dudi. Oczywiście będę musiał wgrać Max Burner i ją zainstalować (że tak to ujmę), ale czy proces instalowania max burner'a jest ten sam u wszystkich czy różnią się czymś?

6. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
  7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ogolnie nie polecam kupowania innej rewizji niz B bo nagrywanie przez program to nie to samo co wgranie flashu do rewizji B, ten program czesto nie chce wspolpracowac i duzo plyt idzie do smieci, rewizja B jest drozsza i ciezej dostepna bo juz ich nie produkuja ale gwarantuje pewniejsze uzytkowanie

8. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
  9. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kupuj rev B. Rev D to loteria . Dasz więcej kasy ale zobaczysz ile płyt i nerwów oszczędzisz

10. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Do nagrywarek liteon ihas rev. c,d użuwa się programu "BurnerMAX Payload Tool" który wystarczy że tylko będzie załączony podczas nagrywania img burnem. Spekulantów zachęcam do testowania i przeczytania tematu który podałem wcześniej. Problemy tworzą się podczas stosowania tanich płyt jak zarówno gdy ma się laptopa i używa tanich zasilaczy i przejściówek usb/sata.

ihas 124D nagrywa ok, weryfikacje przechodzi w 100%

11. LUqix

LUqix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  12. sk00ti

sk00ti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    LUqix, ta aukcja to nic innego jak ta co dał Dudi, tylko tu drożej (sprzedawca zarabia)

13. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no wlasnie czyli jest bezuzyteczna z deka... bo nagrywac mozna tylko na verbatimach i tylko na stacjonarce wiec chyba lepiej dolozyc pare zlotych i miec nagrywarke ktora nie ma takich humorow i nagrywa wszystko jak leci nawet na plytach z Tesco

14. sk00ti

sk00ti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    J/W, nawet nagra na omegach, a 124D + payload tool to też loteria, nagrywa tylko na Verbatim

Wczytywanie...

Poleć forum