1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno nagrywarki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez takisobiekoles, Lipiec 16, 2014.

1. takisobiekoles

takisobiekoles Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym kupić nagrywarkę do nagrywania gier z civ'em(głównie fifa 13/14), rozumiem, że ma to być najlepiej ihas tylko który? na allegro jest kilka w różnych cenach więc nie wiem, którą wybrać? Czy po zakupie nagrywarki jeszcze będę musiał coś z nią robić(przerabiać ją czy coś)?
    Ta się nada?
    Lite-On iHAS124-14 24x, SATA, Bulk, czarny (4422631180) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    a może ta?
    Nagrywarka DVD Lite-On iHAS124 -SATA- 100%Spr. (4414091517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. domlam

domlam Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. takisobiekoles

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A są jakieś serwisy co przerabiają konsole i sprzedają te nagrywarki? Albo jakiś link z allegro bo do tablicy nie mam zaufania po nie udanym zakupie iphone -,-

5. takisobiekoles

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. bas233

bas233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bystra
    Żadna rev .b przeżytek, za drogie jak na nagrywarkę , kup sobie ihas Eu/E tak jak ja zrobiłem za 60 zł i nagrywam sobie wszystkie gierki , wpisz sobie w allegro albo gdzieś : ihas 124-14 i patrz aby w opisie wyraźnie pisało ihas Eu/E , lub po prostu wpisać ihas eu / E . jest to świetna nagrywarka za dobrą cenę a nie za ihas B dawać po ileś set złotych jak tutaj masz zastępce :)

7. takisobiekoles

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. bas233

bas233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bystra
    tak ngrywarką ihas Eu lub E to jest to samo tylko inna nazwa :D

9. takisobiekoles

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ok ale tam na morele nie pisze jaka to choć w opiniach niby piszą, że eu - mogę ją brać?

Wczytywanie...

Poleć forum